עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

המלצה מודעת ואמיתית על קבלן שיפוצים א. י. פרויקטים

 

אני לא פחות מכל אחד אחד מבין היטב שאנחנו חיים בעולם שבו כבר כמעט אי אפשר להאמין בכלום. אני עובד בתחום הפרסום עם דגשים באינטרנט, כאשר למדתי במהלך החיים כבר שאסור להאמין לכל דבר שרואים ברשת. אז מה עושים?

אני צריך לבחור קבלן שיפוצים ברחובות, ואני לא מכיר אף קבלן כזה, לכן נשאר לי רק ללמוד ולבחור מהאינטרנט. אז בכל זאת חזרנו לכאן, יאללה יוצאים לדרך.

התחלתי לחפש בגוגל קבלני שיפוצים באזור שלי ועל כל אחד מהם גם חיפשתי אחרי זה המלצות. רק כדי להיות בטוח במאה אחוז. בחרתי חמישה אקראים והזמנתי אותם למתן חוות דעת על השיפוץ והצעות מחיר לעבודה. איך שרצה המקרה, דווקא הראשון בהם היה יהונתן מחברת אי פרויקטים. בחור שגר לידי במקרה. שוחחנו ודיברנו והתרשמתי מאוד מהידע שלו בתחום.

אבל עדיין לא רציתי לסגור על הפגישה הראשונה. אתם יודעים איך זה, לא רוצים להחליט במהירות. אז עשיתי עוד כמה פגישות עם קבלנים, חלק היו מרשימים מאוד וחלק היו פחות, אבל איך שהוא הרגשתי שאני יותר סומך על יהונתן הראשון. ללא סיבה מיוחדת כנראה, הוא היה מקצועי והרגשתי שאנחנו הולכים להסתדר מעולה ולעשות עבודה מעולה.

אז סגרנו עם יהונתן והתחלנו את העבודה:

יהונתן הגיע, הביא איתו הצעת מחיר מסודרת עם תוכנית עבודה מפורטת וכתב כמויות מלא, כלומר חומרים נדרשים ועלויות. הפרט הזה היה חשוב לי מאוד כי מכל האנשים שיצא לי לשאול אמרו לי שכתב הכמויות הוא בעצמם המדריך שלי לבניית הדברים בעבודה זו. בלי הכתב הזה לא ניתן לסמוך על הקבלן לביצוע העבודה.

אבל ההרגשה שלי הצדיקה את עצמה ואנחנו יצאנו לדרך לתחילת השיפוץ. היה ברור לנו שזה יהיה תהליך מעצבן שיימשך ימים ארוכים ויהיה כרוך בהרבה אי נוחות. הימים עברו לאיתם והשיפוץ התקדם, היו בעיות קטנות והיו ויכוחים, נכון לא הכול היה מושלם. אבל בסיכום התהליך, אני בהחלט יכול להגיד שהדברים עברו בהצלחה יתרה והגענו לתוצאות הרצויות לנו מבחינת יעדי השיפוץ שהושגו במלואם.

אני חייב להיות כנה ולהגיד שאני לא עבדתי עם קבלן שיפוצים אחר בעשרים השנים האחרונות, אז אני לא יודע למה להשוות, אבל יהונתן מחברת א. י. פרויקטים עשה בשבילי עבודה מעולה ואנחנו ממליצים בחום עליו ועל החברה שלו.

תגיות: