עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הצעות נישואין בגיל השלישי

העלייה המתמדת בתוחלת החיים בישראל במהלך העשורים האחרונים לצד התקדמותה של הרפואה המודרנית, מאפשרים לבני ובנות הגיל השלישי, לחיות את חייהם בנחת ובשלווה גם בגילאים מתקדמים, וכל זאת עם דגש על איכות חייהם ואורחות חייהם. כיום, לנוכח העובדה שיותר ויותר נשים וגברים בגיל השלישי, נהנים מבריאות יציבה וחיי חברה עשירים, הודות למצבם הבריאותי או משהותם במקומות המאפשרים חיי חברה עשירים כגון: בתי דיור מוגן, מרכזי יום לבני ובנות הגיל השלישי וכדומה, רבים מהם אינם מהססים להתאהב, לנהל חיי זוגיות ואף להינשא בפעם השנייה, השלישית או יותר.

נישואין בגיל השלישי

“לא טוב היות האדם לבדו”, טוען המשפט הידוע והוא מקבל משנה תוקף כאשר מדובר בבני ובנות הגיל השלישי הנדרשים לא פעם להתמודד עם ריחוק ובידוד חברתי הנכפים עליהם עקב מותו של בן/בת הזוג וכדומה. יחד זאת, וכפי שציינו לעיל, יותר ויותר בני ובנות הגיל השלישי, אינם מהססים כיום להינשא בגילאים מתקדמים ולהעביר את תקופת חייהם האחרונה שהם מצויים בתוך מערכת יחסים זוגית שכיף להזדקן לתוכה. גם זוגות בגיל השלישי מפתיעים את בני הזוג שלהם בהצעת נישואין מרגשת במיוחד ורוכשים טבעת אירוסין מיוחדת עבור בת זוג.

הצעות נישואין בגיל השלישי

ההיקף ההולך וגדל של החתונות המתקיימות מדי שנה בקרב בני ובנות השלישי מעיד יותר מכל דבר אחר שהעולם איננו שייך רק לצעירים ושגם בני ובנות השלישי יודעים ליהנות מהחיים הזוגיים ומכל המשתמע מכך. בדומה לכל זוג צעיר אחר המחליט להינשא זה לזאת, גם בקרב בני ובנות הגיל השלישי אירוע החתונה החגיגי והמשמח מתחיל בהצעת נישואין מקורית ומפתיעה אליה נלווית מן הסתם טבעת אירוסין מהודרת. טבעות אירוסין לבני ובנות הגיל השלישי, זהות לדגמי טבעות אירוסין מיוחדות המוצעות כיום לכל זוג צעיר המחליט להינשא. כאשר בין יתר דגמי הטבעות תוכלו למצוא טבעות זהב שחור או זהב לבן משובצות יהלום וגם מבחר טבעות יהלומים יוקרתיות בעיצובים מיוחדים, טבעות סוליטר קלסיות, טבעות זהב משובצות אבני חן יוקרתיות ועוד מבחר עשיר של טבעות אירוסין מיוחדות.

לאהבה אין גיל…

חיי החברה העשירים אותם מקיימים בני ובנות הגיל השלישי בימינו, מאפשרים לרבים ורבות מביניהם/ן למצוא את אהוב/ת ליבם לפרק האחרון של חייהם. חיי האהבה בגילאים מתקדמים אומנם שונה באופייה מחיי האהבה בגילאים צעירים יותר, אך בשני המקרים היא מבוססת על התאהבות גדולה, אכפתיות, וכן, גם תשוקה ומשיכה. כאשר גבר ואישה בגיל השלישי מחליטים למסד את הזוגיות הם בוחרים לעשות זאת במסגרת אירועי חתונה מרגשים המיועדים לבני משפחתם מנישואיהם הקודמים לרוב ולחבריהם הקרובים בני ובנות גילם.

עולם הדייטים בגיל השלישי

כיום, יותר ויותר נשים וגברים בגיל השלישי לחייהם, בוחרים לחיות את חייהם בצוותא במספר הולך וגדל של בתי דיור מוגן בהתאם מתקיימים חיי חברה תוססים ועשירים המאפשרים להם בין היתר ליהנות גם מעולם דייטים ומאפשרויות שונות לחיי זוגיות מוצלחים ונעימים עם נשים וגברים בגילם.

המאמר באדיבות – קורט תכשיטים