עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הקלנועית: למי היא מיועדת ואיך היא מסייעת?

אם ישנו קונצנזוס שלא ניתן לערער עליו הוא הרצון להיות עצמאיים וחופשיים. הדבר הבסיסי ביותר כאשר מדובר על עצמאות, הוא היכולת להתנייד ממקום אל מקום לבד וללא כל הגבלה. המציאות לעתים משקפת תמונה אחרת, אך הטכנולוגיה המתקדמת נותנת לה פייט ומענה בדמות קלנועיות. כיום לא מעטים אלו שעושים שימוש עם קלנועית והדיווחים על שיפור ניכר באיכות החיים לא מפסיקים להגיע. למי מיועדת הקלנועית אם כן?

 

אנשים בעלי מוגבלויות ונכויות:

 

אתם סובלים מנכות קלה, ממגבלות או נפצעתם בעקבות תאונה ואתם בתקופת החלמה? הקושי שלכם בהתניידות אינו גזרה, אלא מגבלה שניתן לגשר עליה באמצעות הקלנועית. לטובת נסיעה בקלנועית אינכם צריכים רישיון נהיגה וגם אינכם צריכים לעצור בתחנת הדלק – אלא פשוט לעלות על הקלנועית ולהגיע אל נקודת היעד אליה אתם רוצים להגיע.

 

בני גיל הזהב היקרים:

 

אם ישנה קהילה שכולם אוהבים לחבק אותה ולכבד אותה מאד היא קהילת בני גיל הזהב. להתבגרות צדדים יפים יותר לצד צדדים נוחים פחות. אם פעם היה לכם קל יותר להתנייד בכוחות עצמכם, הרי שכיום קצת יותר קשה לכם, אך אין זה אומר שאתם צריכים להישאר ישובים רגל על רגל בבית. קלנועית יד 2 או כזה חדשה זמינות לכם!

 

אנשים כבדי משקל:

 

בעולם המערבי ישנם לא מעטים שסובלים מעודף משקל שמקשה עליהם גם בהתניידות ממקום למקום. עם רכישת קלנועית יד שניה או חדשה לבחירתכם, תוכלו לשמור על העצמאות שלכם למרות אי הנוחות שמלווה אתכם בעקבות משקל עודף. העצמאות שלכם היא הדבר הבסיסי ביותר שתוכלו לבקש, והקלנועית מספקת לכם אותה.

תגיות: