עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הקרינו את הצעת הנישואין באירוע החתונה שלכם!

ישנם לא מעט זוגות שלא מהססים להודות בדיעבד כי האירוע המרגש ביותר בכל תקופת האירוסין, היה דווקא הצעת הנישואין. אירוע החתונה? היה מרגש ושמח, אך לא הצליח להתעלות על הרגע המרגש שבו נשלפה טבעת, נאמרו מילים של אהבה ושונה הסטטוס הזוגי.

אחרי שגם אתם התארסתם והחלטתם לצאת לדרך משותפת בחייכם, אתם מתחילים לתכנן את אירוע החתונה שלכם. מדובר על תהליך ששונה מאד מהצעת הנישואין: כעת, אתם עושים דרך משותפת יחד, אך לטובת הצעת הנישואין היה על הצלע הגברית לחפש לבד טבעת מתוך מגוון רחב של טבעות אירוסין זהב צהוב.

ההמלצה אליכם? הקרינו את הצעת הנישואין שלכם באירוע החתונה! גם אם מדובר על סרטונים וגם אם על תמונות סטילס – יש לזה מקום באירוע האהבה שלכם.

הרגעים היפים ביותר לשלב קבלת הפנים

אז מתי תוכלו להקרין את הצעת הנישואין שלכם בפני האורחים? מרבית הזוגות בוחרים להקרין את התמונות או הסרטונים דווקא בשלב קבלת הפנים. על מנת שאכן יהיה ניתן להקרין את הרגעים היפים האלו, עליכם להבטיח כי מתחם האירועים יכול לספק לכם מסכי לד, או לכל הפחות מקרן שעליו ניתן להציג את רגעי האהבה הגדולים שלכם. האורחים שלכם יהיו עטופים בתפאורה של אהבה, והאירוע שלכם יקבל גוון רומנטי מיוחד.

אפשרות נוספת היא להקרין את הרגעים מהצעת הנישואין דווקא בטקס החופה. כך, ניתן לעשות את המעבר מסטטוס המאורסים אל סטטוס הנשואים! קהל האורחים נרגש למראה ההצעה, תוך שאתם סוגרים מעגל יפה.

כולם שמעו על ההצעה, אבל האם הם ראו אותה?

האם יש מקום לשתף את כל האורחים בהצעת הנישואין? כל היא תועדה, התשובה חיובית בהחלט. אל תשכחו לרגע כי קהל האורחים שלכם מבוסס על בני המשפחה והחברים הטובים ביותר שלכם. כפי שהם מגיעים לחגוג אתכם את רגעי האהבה הגדולים שלכם, כך הם גם רוצים להיות עדים לאותם רגעים מרגשים בהם שיניתם את הסטטוס הזוגי שלכם. תנו גם לאורחים שלכם הצצה מרגעים יפים שישארו בלבכם לנצח…

הצעת הנישואין: הטריילר. החתונה: הסרט!

אפשר לדמות את אירוע החתונה שלכם לסרט קולנועי: בעוד האורחים שלכם צופים בטריילר – הצעת הנישואין, הם מצפים בהתרגשות כבר לסרט – לאירוע החתונה. באירוע המרגש שלכם, תוכלו להקרין בפניהם את הצעת הנישואין שהיא הקידמון לכל מה שעתיד להגיע ממש בעוד כמה דקות. אירוע האהבה שלכם הוא אירוע נדיר של פעם בחיים – הפכו אותו למרגש, רומנטי וייחודי.