עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הרחקת יונים מגג רעפים

ב- 99% מהבתים או המשרדים בישראל גם בתיים פרטיים וגם רבי קומות קיים גג רעפים, הגג הזה מהווה מקום מעולה ליונים לדגור ולבנות את הבתים שלהן. היונים מחפשות מקום “מפרץ” כמו רעב שבור ובין 2 רעפים הן מתחילות לבנות את הקן, בנוסף תמצאו את היונים עומדות על קצה הגג המשופע.

נהוג לחשוב שבחורף, שקר בחוץ ויש גשם, אולי בעיית היונים בגג רעפים תעלם, איך היא לא נעלמת והיונים אינן עוזבות, הרחקת יונים בחורף היא חשובה לא פחות מבקיץ מכיוון שמבחינתכם בעלי הנכס אין משמעות לעונת השנה אלא ללכלוך ולבלאגן שהיונים גורמות.

יונים ידועות ככאלו אשר גורמות בלאגן, לכלוך ואפילו נזק רב. הלשלשת שלהם אוכל וצורבת את הצבע, גם של רכב וגם של בית, במידה ויש לשלשת, חשוב לנקות אותה בזמן הקצר ביותר בכדי לא לגרום נזקים מיותרים. הרחקת יונים לצמיתות פותרת את הבעיה ובכך תחסכו כאב ראש ובלאגן.

הרחקת יונים מגג רעפים מתבטאת בהזמנת בעל מקצוע אשר מתמחה בסילוק יונים, בעל המקצוע עולה לגג בזהירות ובבטיחות רבה (חשוב לבדוק מבעוד מועד שיש לבעל מקצוע אישור עבודה בגובה) לגג הרעפים שלכם, ושם שם דוקרנים בקצה הגג ובכך מונע מהיונים לחזור.

כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע חשוב לשאול את כל השאלות כבר בטלפון ולהיות אגרסיביים, לשאול לגבי עלות, האם יש אישור עבודה בגובה, כמה זמן התחייבות יש וכו’.