עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

השתלת חוקר סמוי

השתלת חוקר סמוי במקום העבודה לאיתור מעילות וגניבות

השתלת חוקר סמוי – כי צריך עיניים פקוחות!

מקום העבודה הוא מקום בו מתקבצים אנשים שונים, בעלי אפיונים שונים, ולפעמים יש להם גם אינטרסים אחרים. במסגרת הנישה של מודיעין עסקי ניתן לפעול באופן סמוי בלי לחשוד באף אחד ובלי לבלוש מאחורי הגב, לפעמים מוכרחים לעשות השתלת חוקר סמוי במקום העבודה לאיתור מעילות וגניבות כשנוצר צורך בכך. בכתבה שלפנינו נסביר מתי ולמה.

השתלת חוקר סמוי

חוקר סמוי הוא אדם שמיומן לבצע חקירות מכל הסוגים ולעלות על מעילות או גניבות כמו שאר מעשים לא הגונים. הוא נמצא במוקד הפעילות בו נמצא החשוד, ומנסה מן המקום הזה לעלות על עקבות נכונים לגלות במי האשם. חשוב מאד שהוא ישמור על חשאיות ושאף אחד לא יזהה כי מדובר בחוקר סמוי, אחרת היעילות שלו תפחת פלאים. ברגע שהעובדים ידעו שהוא חוקר ומנסה לגלות דברים נסתרים הם יישמרו ויזהרו ממנו וממילא הוא לא ישיג את המטרה שלשמו הוא שם.

השתלת חוקר סמוי במקום העבודה לאיתור מעילות וגניבות

המצב האידיאלי שכל מנהל עבודה שואף אליו הוא ליצור הרמוניה ושיתוף פעולה פורה בין כל מצבת העובדים שנמצאים תחתיו. מצב בו כל אחד עושה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר, ושואף לקדם את המפעל, רוצה רק להועיל באופן חיובי בלבד.

אבל מה לעשות… לא כולם כאלה…. כולנו יודעים כי בכל מקום ישנם אנשים לא הגונים שמנסים למעול או לגנוב או להשיג יתרונות שונים מן הצד.

בתור מנהל עבודה לא תמיד אפשר להצביע על הגורם הנכון. אין למנהל את כל הידע והכלים לדעת מי עשה מה. לכן ברגע שמתגלים ליקויים ושמים לב שיש מעילות במהלך העבודה מבחינת כספים, ידע, או חוסר נאמנות מול עובד או קבוצה – חייבים להפעיל שירות של השתלת חוקר סמוי במקום העבודה לאיתור מעילות וגניבות כדי לדעת איך להתקדם הלאה.

תוצאות חיוביות

זה בדיוק הצעד הנכון ביותר שכל מנהל צריך לעשות ברגע שמתגלה חשש. כי אם מזמינים השתלת חוקר סמוי במקום העבודה לאיתור מעילות וגניבות מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה. לחוקר הסמוי יש את כל הכלים המקצועיים ביותר כדי לגלות דברים נסתרים, הוא יכול להקליט שיחות, לעקוב אחר מהלכים, ולדעת את הלך הרוח בין העובדים. עם הנתונים שבידו הוא יעלה על המעילה ויביא סוף כל סוף לאיתור הגניבה.

יש לך חשד? משהו לא תקין? השתמש בשירותי חוקר סמוי להחזיר את השקט לאויר!

הכנסו לאתר שלנו והתרשמו מיכולותינו – משרד חקירות פרטיות

 

מאת: חוקר פרטי

Detect משרד חקירות פרטיות |