עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

וילות נופש עם בריכה

כיצד מתארגנים נכון לחופשה משפחתית
רוצים לצאת לחופשה של כמה ימים בצפון או בדרום, ולקחת אתכם את הילדים? אם כן, חשוב שתערכו נכון לחופשה ובעיקר תקפידו על כמה כללים, כדי שתוכלו לעבור אותה בשלום (ובמיוחד אם מדובר בילדים קטנים). בין אם אתם מזמינים וילות נופש עם בריכה ליד נהריה, או אולי וילה באילת, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בהכנות ויאפשרו לכם לבלות בנעימים יחד עם כל הילדים:

רשימת TO DO
כמו בכל תחום, רשימת TO DO יכולה לעשות קצת סדר בבלאגן ובעיקר גם להבטיח הערכות נכונה. מתכננים לצאת יחד עם כל המשפחה לחופשה של כמה ימים ומחפשים וילות נופש עם בריכה? חוששים שתשכחו כמה מהמשימות שעליכם לבצע במסגרת ההתארגנות שלכם לחופשה? אם כן, וכדי שזה לא יקרה, הכינו מבעוד מועד רשימה מסודרת של כל המטלות הנדרשות מכם כחלק מההערכות לחופשה המשפחתית הקרובה. עשו זאת יחד עם בני המשפחה האחרים (כדי לוודא שלא שכחתם דבר) וכשאתם נינוחים ולא לחוצים. הכניסו לרשימה הזו את כל הציוד שאתם צריכים לקחת אתכם ואת כל המשימות שחשוב שתבצעו לפני שאתם יוצאים לדרך: הזמנת וילות נופש עם בריכה, בדיקת האטרקציות שנמצאות בסביבה וגם השעות שבהן הן פתוחות ועוד ועוד.

מה צפוי להיות מזג האוויר
למרות שמזג האוויר בארץ נחשב ליציב יחסית, יכולות להיות הפתעות. בכל מקרה, בין אם אתם מזמינים וילות נופש עם בריכה לחופשה קיצית מהנה ובין אם אתם בוחרים לצאת דווקא לנופש חורפי מיוחד, בדקו מראש מה צפויות להיות הטמפרטורות ביעד שאליו אתם נוסעים והיערכו בהתאם. אם צפויות להיות טמפרטורות גבוהות, חפשו אטרקציות במקומות סגורים מוצלים או אטרקציות שקשורות במים. אם צפוי להיות קר וגשום, חפשו וילות מחממות ומפנקות וגם מקומות שאפשר לבקר בהם בחורף.

למדו מטעויות עבר
סביר שזו לא הפעם הראשונה שבה אתם יוצאים לחופשה יחד עם הילדים. בין אם אתם נוהגים לעשות זאת בתדירות גבוהה ובין אם לאו, חשוב שתלמדו מטעויות עבר. אם בחופשה הקודמת שלכם לקחתם אתכם ציוד רב שלא היה בו שימוש, קחו אתכם הפעם פחות. אם בחרתם להזמין בחופשה הקודמת שלכם וילה עם בריכה שחיה ששמשה אתכם לא מעט, מדוע שלא תבחרו בה שוב? אם התחלתם בחיפוש אחר וילות נופש עם בריכה רגע כמה חודשים מראש והצלחתם למצוא דיל אטרקטיבי, עשו גם הפעם את אותו הדבר ואל תחכו לרגע האחרון.

חופשה משפחתית היא הזדמנות נפלאה לבלות יחד עם כל בני המשפחה ביעד מקסים. אפשר לנצל את ההזדמנות ולשלב גם פעילויות שונות ואטרקציות שמתאימות לילדים וגם לבלות בוילה לאורך כל החופשה ולנצל את מתקניה השונים. בכל מקרה, חשוב להיערך נכון אל החופשה וגם לא להמתין לדקה ה-90.