עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

זקוקים לתיקון אינטרקום – מה עושים?

האינטרקום הוא הביטחון שלכם, אם בבית או בבית העסק זהו בעצם אמצעי מיגון יעיל ששומר עליכם מפני כניסת אורחים לא רצויים למתחם הפרטי. מערכת מתוחכמת זו מספקת הגנה כאשר הילדים לבד בבית או במקרה שתרצו לבדוק ולדעת מיהם הנכנסים למשרד. כאשר יש תקלה במכשיר, אין להתמהמה וכדאי לדאוג שיתבצע תיקון אינטרקום בהקדם האפשרי.

מערכת מיגון זו מותקנת בדרך כלל בפתח הבית, המשרד, החנות היוקרתיתאו בכל מקום אחר אליו מעוניינים למנוע כניסת זרים לא רצויים. על כן, תיקון אינטרקום הינו חשוב ויש לפנות אל איש מקצוע בעל ניסיון וידע רב, שיידע להתמודד עם כל בעיה אפשרית.

סוגי תקלות בהם עלולים להיתקל

בכל מערכת אינטרקום ישנה עלולות להיות תקלות, גם את המערכת יחסית ישנה לא בהכרח צריך להחליפה מאחר ובקלות ניתן לתקנה, בכל מקרה כדאי להתייעץ עם מומחה המכיר את המערכת. רואי להדגיש כי ניסיון לתקן לבד אינטרקום עשוי להסב למערכת נזק רב, לכן חשוב להזמיןטכנאי מקצועיומיומן. אל תמתינו זמן רב בקריאה לטכנאי, מערכת שאינה עובדת מזמינה אורחים לא רצויים ומלבד זאת, ישנה אפשרות שהתקלה תחמיר והנזק יגדל. הנה כמה דוגמאות לתקלות אפשריות אשר לרוב ניתנות לתיקון:

  • ניתן לשמוע את צלצול האינטרקום בבית או במשרד אך האדם העומד בכניסה אינו שומע.
  • המצלמה אינה עובדת ואי אפשר לראות את הכניסה.
  • האדם שבחוץ שומע את קולו של הנמצא בפנים אך האחרון אינו שומע.
  • מערכת האינטרקום אינה תקינה ומושבתת מעבודתה.
  • הדלת לא נפתחת או לא נסגרת.
  • המערכת גורמת לקצר חשמלי בבית או במבנה.

למי פונים לתיקון האינטרקום?

בכל תקלה, גם הקלה ביותר כגון איכות השמיעה ברמקול, מומלץ ליצור קשר עם טכנאי מורשה המתמחה בתיקון אינטרקום. לטכנאי מקצועי יש את היידע הנדרש בכל סוגי המערכות, את חלקי החילוף הדרושים ואת הניסיון, גם לטפל בבעיה, גם להמליץ על אמצעים נוספים ומה כדאי לכם לעשות בהמשך.חשוב לוודא כי החלקים בהם משתמש הטכנאי הינם בעלי אחריות מהחברה, וכן יש לקבל לתיקון עצמו אחריות מלאה למקרה בו תחזור על עצמה אותה תקלה. איש מקצוע מיומן יצליח להתגבר על כל בעיה בכל מערכת ולבצע תיקון ברמה גבוהה, אל תסתפקו בפחות.

לסיכום, תיקון אינטרקום מחייב הזמנת טכנאי מקצועי ואמין, כדאי לקרוא חוות דעת אודותיו ולקבל המלצות על איש מקצוע אמין ומנוסה המתחייב גם לשירות מהיר ולמחירים אטרקטיביים.

 

תגיות: