עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

חבילות שייט בים התיכון

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, לא מעט ישראלים אשר מבקשים ליהנות מחופשות ייחודיות ושונות מאלה שהכרנו בעבר. לא רק נופשונים של סופשבוע ולא רק טיולים ליעד ספציפי למשך תקופה אלא דברים שהם מעבר לכך. זו הסיבה שלא מעט ישראלים בוחרים לצאת להפלגות נופש בים התיכון.

הפלגות נופש בים התיכון יוצאות בדרך כלל מיעדים מסוים באירופה, כמו:ונציה, רומא ומלטה, בהם יש נמל ימי וניתן לצאת בשייט אל מגון מדינות וערים באגן הים התיכון והלאה לשייט בים הבלטי והים האדריאטי. חבילת השייט כוללת בדרך כלל, טיסה אל היעד ממנו יוצאים, שהות בעיר במשך מספר ימים, בהם ניתן לבקר באתרים שונים, וכן כרטיס לקרוז שכולל חדר באונייה ואפשרות להשתמש במתקנים שונים שיש בה.

בדרך כלל אוניות אשר יוצאות לקרוז באירופה, כוללות חנויות, מסעדות, בת קפה, קזינו ומגוון הפעלות לילדים ולהורים. כך מי שיוצא לשייט, נהנה למעשה מ”בית-מלון שט” במשך כל תקופה הטיול. המטרה היא שהוא יוכל לקבל מגוון רחב של פעילויות ושירותים, כשהוא באונייה, הוא יוכל להרגיש בנופש, ולא יחסר לו דבר. בזמן השייט, האונייה עוצרת מדי פעם ביעדים שונים, אז ניתן לרדת מהאונייה ולבקר באתרים באותם מקומות.

הפלגות נופש בים התיכון – לאן הן מגיעות?

כשאנחנו מדברים על הפלגות נופש בים התיכון, הפלגות שיוצאות מאירופה, אנחנו מדברים על מגוון יעדים, החל מספרד, מרוקו, איטליה, צרפת, יוון ועוד. כל ההפלגות הנ”ל יוצאות כאמור מיעדים שונים באירופה, הסיבה היא שמבחינה כלכלית זה הרבה יותר משתלם ונוח, וכן יש יותר אפשרויות. ישראלים שמבקשים להצטרף לקרוז מברצלונה לים התיכון או מיעד אחר, יכולים ליהנות מאפשרות להגיע אל היעד ממנו יוצאים לקרוז, לטייל בו מספר ימים, ובכך להרוויח עוד יעד בטיול.

הפלגות נופש בים התיכון, מיועדות לקהל מגוון, החל  מזוגות צעירים שמחפשים אפשרות ליהנות מטיול רומנטי לפני החתונה או אחרי, זוגות עם ילדים שמעוניינים לצאת איתם לטיול מבלי שיצטרכו להפעיל אותם כל הזמן או לחפש אתרים לבקר בהם, וכן זוגות מבוגרים שרוצים ליהנות מהזמן המשותף שלהם ביחד, כשהילדים כבר לא בבית והם יצאו לפנסיה.

שייט בים התיכון הוא פתרון אולטימטיבי לישראלים אשר מעוניינים לצאת לנופש מיוחד ביעד קרוב. במקום לטוס ליעדים רחוקים או לחילופין, ליהנות מטיול ביעד קרוב במספר ימים מינימאלי, הרי שהם יכולים לצאת לנופש ממושך יותר, וליהנות מאפשרויות ייחודיות של בכל טיול אפשר לקבל.

חשוב להבהיר נקודה נוספת, שייט בים התיכון, מציע לא את חוויית הנופש אלא גם את חוויית השייט, דבר שהוא לא רגיל. אומנם מדובר בזמן ממושך כשהנוף מסביב הוא רק הים, אך כמה פעמים בחיים נזכה באפשרות של נופש מרגיע שכזה? לשבת מול הים, ליהנות מהשמש, ולא לדאוג משום דבר.