עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

חברת ניקיון בתל אביב – איזו חברה מומלצת?

תל אביב היא עיר ללא הפסקה, לא רק שהיא עיר למסיבות ולבילויים אלא שגם היא עיר גדולה לעסקים קטנים וגדולים מכל הסוגים. ולכן אין פלא שיש בה קהל יעד גדול של לקוחות חברות ניקיון שמבצעות את עבודות הניקיון לחברות ולעסקים שבעיר. אבל בהתאם לקהל היעד הלא הוא הביקוש – יש גם לא מעט עסקים וחברות שמספקות שירותי ניקיון ובתור בעל עסק – אתה צריך להחליט עם איזה חברה אתה מחליט לעבוד ויש לכך השפעה גדולה על המשך העבודה.

חשוב לבחור חברת ניקיון אמינה, וותיקה, בעלת ניסיון ומקצועית שתעבוד איתכם, אבל איך אפשר למצוא אחת כזאת? ובכן, יש כמה דרכים. הדרך הראשונה היא פשוט לשאול, כן זה כזה פשוט, לאחר קריאות שורות אלו, צאו מהמשרד שלכם ותפנו לעסק השכן ותשאלו אותו איזה חברה דואגת לו לניקיון המשרדים, אספו כמה וכמה תשובות ומספרי טלפון וכך תקבלו אינדיקציה עם מי אנשים עובדים והאם הם מרוצים. לאחר מכן אספו את כל הפרטים והכינו לעצמכם רשימה.

הרחיבו את הרשימה

לצד רשימה זו, ארגנו לעצמכם שאלות שאתם רוצים לשאול את עצמכם או את חברות הניקיון (אין טעם לשאול אם הם מספקים שירותי ניקיון בתל אביב כי מן הסתם הם עובדים אצל שכניכם). בין השאלות שאתם יכולים לשאול אפשר לכתוב:

  • כמה ימים בשבוע אתם צריכים עובדי ניקיון?
  • באילו שעות? בבוקר? בערב?
  • איזה חפצים או רהיטים יש לכם שדורשים עבודה מדוקדקת יותר כמו וילונות, שטיחים, רהיטי עץ וכו’
  • מה התקציב שלכם?

ועוד שאלות נוספות.

אל תתפתו למחירי רצפה

לאחר שתקבלו את התשובות בטלפון תוכלו לסנן את החברות שלא מתאימות לכם. חשוב לבחור חברה שנותנת מחיר אטרקטיבי אבל לא להתפתות לחברות שמספקות מחירי ריצפה כי לפעמים יש לכך השלכות משמעותיות כדוגמת שימוש בחומרים לא איכותיים או מזיקים לסביבה.

שיהיה לכם בהצלחה.

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |