עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

חוויה מצחיקה מצילום הריון

סיפור שקרה לחברה שלי שביקשה ממני לשתף ואני לא יודעת איפה אז אני אפרסם אותו פה.

חברה שלי בהריון כבר חצי שנה, לפני כחודש הייתה תקופה קצת קייצית וזה גם די התאים לה לזמן ההריון בשביל לצאת לצילום הריון. היא קבעה פגישה עם צלמת הריון וביקשה מהצלמת שהיא רוצה להצטלם בחוץ, הכוונה לצילום הריון בטבע ושזה מזיג אוויר מושלם לכך. הם קבעו פגישה בשעות הבוקר בשדה מגניב מחוץ לעיר שלה והחלו בצילומים. הצילומים היו מעלפים והחוויה הייתה ממש מהנה, אבל פתאום החל לרדת גשם בהפתעה והגשם היה ממש חזק ותפס את המצולמת ואת צלמת ההריון לא מוכנות, אך הצלמת שמרה על קור רוח בעוד המצולמת החלה נסה על נפשה. זה היה הרגע בו הצלמת החליטה לנצל את הרגע ולצלם כמה תמונות של חברה שלי בורחת ומחפשת מחסה.

את שאר הזמן הן בילו בחזרה בסטודיו והמשיכו לצלם כמה תמונות כמובן לאחר שהן התייבשו ונחו, אבל החלק המצחיק בכל הסיפור הוא שכשחברה שלי קיבלה את התמונות בדיסק און קי למחשב היא קלטה את התמונה שלה בורחת מהגשם ולמרות שכל התמונות באלבום היו מעולות, יפות, מושקעות ומקוריות, אין ספק שהתמונה האותנטית והטבעית שבה היא רצה בגשם הייתה התמונה הטובה ביותר. היא הגדילה את התמונה ותלתה אותה במסדרון בבית בגדול והיא ממש גאה בה. אני חושבת שזה היה ממש מגניב וזה הפך את חווית צילום ההריון שלה למצחיקה הרבה יותר ומגניבה ממש.

מאת: גלית האנט

בת 28, חולת טיולים והעשרת ידע. |