עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

חווית צילום הריון – זיכרונות לחיים

צילום הריון זה חוויה מיוחדת שכל אישה בהריון צריכה לחוות בחייה. לא מדובר על סתם יום צילומים כיפי אלא חוויה שיוצרת זיכרונות חשובים מאוד מתקופה חשובה בחיים. בחוויה זו חשוב ליהנות מכל רגע ולהביא את אלו שאת אוהבת, את הבעל ואת הילדים שכבר יש ואפשר גם לצרף את חיות המחמד על מנת שבתמונות יופיעו אלו שאת אוהבת ויישארו הזיכרונות המתוקים עם אותם אנשים לעתיק שיבוא.

יום יבוא ותוכלי להסתכל על התמונות באלבום המשפחתי ולהיזכר ברגעים המיוחדים של תקופת ההריון ובחוויה המיוחדת שעברת ביחד איתם. בנוסף לכך אפשר לקבל את הקבצים של התמונות למחשב וכך ניתן לשמור אותם גם במחשב ולהעלות לרשתות החברתיות כך שהתמונות יישמרו גם שם ואפילו יצוצו בפייסבוק כשהוא ירצה להזכיר לך משהו משנים עברו.

חווית צילום הריון
צולם על ידי הצלמת גבית ינאי

החיפוש אחר צלמת הריון שתנציח את הזיכרונות האלו  יכול להיות לא פשוט. יש הרבה צלמות הריון וכולן בסופו של דבר עושות את העבודה כמו שצריך, אך את רוצה צלמת שתהיה איתה כימיה טובה ותהפוך את יום הצילומים מסתם יום צילומים רגיל ליום צילומים בלתי נשכח שיגרום לך לרצות לחזור אליה גם בהריון הבא. צלמות הריון שונות לפעמים מתמחות בתחומים שונים, יש כאלו שמשקיעות יותר בצד הוינטג’ ויש כאלו שמשקיעות יותר בצדדים אחרים, חשוב להסתכל בעבודות של הצלמות באינטרנט כדי לבחור בצלמת שאת מתחברת הכי לעבודות ולצילומים שלה כדי שתקבלי בדיוק מה שרצית.

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |