עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

חיפוש רואה חשבון אונליין משתלם עבור עסקים קטנים ועצמאים

משרד רואה חשבון לעסק נותן פתרונות לניהול חשבונות של העסק. באמצעות מערכת להנהלת חשבונות תוכלו לנהל את הפעילות העסקית והעבודה מול הרשויות באופן קל ויעיל משרד רואה חשבון לעסק אונליין כולל את כל מה שאתם צריכים על מנת לנהל את העסק בקלות – דיווחים על הכנסות, הוצאות, מעמ, מס הכנסה וביטוח לאומי.

מערכת להנהלת חשבונות אונליין תאפשר לכם לנהל משרד רואה חשבון וירטואלי מכל מקום. תוכלו לנהל את משרד רואה החשבון לעסק שלכם מכל מקום ולקבל עדכונים מקצועיים על הנעשה בתחום. עדכונים אלו יועילו לכם עם העבודה מול רשויות המס ויקצרו לכם זמנים בעבודה עם רשויות.

באמצעות ניהול משרד רואה חשבון לעסק עי האינטרנט תוכלו לקבל עדכוני מערכת לניהול חשבונות שמתעדכנת במחשבי החברה ללא צורך בהתקנות אצלכם במחשב. באמצעות ניהול משרד רואה חשבון אונליין תוכלו לשלם משכורות לעובדים ולהוציא תלושי משכורת. המערכת שלנו קלה להפעלה, ותיקה ומעודכנת ולא יקרה.

לניהול עסק פטור או עוסק מורשה אתם זקוקים למערכת הנהלת חשבונות חד צדדית. לניהול חברה אתם צריכים לפי חוק מערכת לניהול חשבונות דו צדדית. מערכת ניהול חשבונות חד צדדית אונליין מאפשרת לכם לנהל את העסק הקטן באמצעים טכנולוגים מתקדמים וממשק ניהול ידידותי. תוכלו להתחיל לעבוד עם מערכת הנהלת חשבונות שלנו ישר ולהזין את נתוני העסק: תאריך פתיחת העסק, מספר עוסק והכנסות. תוכלו לעבוד ולקבל יעוץ תוך כדי עבודה.

עצמאים ובעלי עסקים עמלים מידי יום כדי להביא הבשורה שלהם לאנשים אחרים. אך במסגרת השגרה הלוחצת, מבלי לשים לב, כסף רב עשוי להישאר על הרצפה – מבלי שאפילו נדע. למשל, האם אתם מקבלים את מלוא הטבות המס שמגיעות לכם? בחירת רואה חשבון עם קבלות יכולה לעשות הבדל גדול בשורה התחתונה, שלא לדבר על הראש השקט שמתפנה לניהול העסק.

אחת ההחלטות החשובות ביותר שכל עצמאי או בעל עסק צריכים לקבל היא בחירת רואה החשבון, המסייעת למימוש הפוטנציאל העסקי. ואיך מממשים את הפוטנציאל השיווקי? כבר מתחילת הדרך האתגר היה ברור: להפוך בעל מקצוע מוערך, שאינו מוכר בזירה האינטרנטית, לבר מציאה באינטרנט באמצעות בניית תכנית פעולה לשיווק אונליין.

רבים מאיתנו חשבו כבר מזמן לעשות את הצעד, יש כאלו שכבר עשו וכאלה שחייבים, כי זה חלק מדרישות המקצוע. להיות עצמאי. אבל מי שהחליט להיות אדון לעצמו, חייב רואה חשבון כדי לא לטבוע בין דפי מס ההכנסה והביטוח הלאומי. ותהליך איתור רואה חשבון הוא לא דבר פשוט. אז איפה מחפשים? באינטרנט.

כל רואה חשבון אפשר למצוא אונליין

טוב, יש כאלה שעד היום לא החליטו שהגיע הזמן להקים אתר אינטרנט ראוי, אז אותם אולי לא תמצאו. אבל זה הפסד שלהם. כשכל לקוח יכול למצוא בדקה עשרות רואי חשבון ולבחור בשירותיו של מי מהם יחפוץ, רואה חשבונות שלא יהיה מקווןיפגע רק בעצמו.

ריענון קצר, למי שלא זוכר מה תפקידו של רואה חשבון

כל אדם עצמאי או ארגון, זקוקים לשירותיו של רואה חשבון, כדי לארגן את עניין ההוצאות וההכנסות והעבודה מול שלטונות המס. התפקיד נקרא לעתים גם יועץ מס, משום שהוא האיש איתו כדאי לדון בענייני מסים, משכורות, תיאום מס, עלות העסקת עובדים וכדומה. פתחת עסק חדש? אתה מתחיל לעבוד עם חשבוניות? מזל טוב. עכשיו הגיע הזמן למצוא אדם אמין וטוב שיטפל לך בעניין החשוב באמתהכסף שלך.

אחריות רואה חשבון היא רחבה וכוללת תחומים רבים. זהו האדם שמייצג את הלקוח שלו מול מס ההכנסה והמוסד לביטוח לאומי, דואג שלא יחרוג מסך ההוצאות וההכנסות שבהן התחייב לעמוד וגם מחלק הרבה טיפיםלגבי הצעד הנכון והמשתלם ביותר לעשות מול שלטונות המס. ראיית חשבון היא דבר בעל משקל רב בהתנהלות הארגון או האדם העצמאי.

איך מוצאים רואה חשבון אונליין?

הכי פשוט כמובן הוא להקליד את רצף המילים רואה חשבון במנוע החיפוש. אבל, היום ישנם כלים נוספים למציאת רואי חשבון טובים. מספר אתרים מציעים מעין מנוע חיפוש קטן, בעזרתו ניתן למצוא רואה חשבונות לפי שמו, ההתמחות שלו או מקום מגוריו. ישנם אתרים המתפקדים כאינדקסים, שם תמצאו מאגרים שלמים של משרדי רואה חשבון.

אבל איך אדע שבחרתי רואה חשבון אמתי?

נכון, האינטרנט הוא מקום והזדמנות מפתה להרבה נוכלים. לכן, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לפגוש את רואה החשבון לפני שהתחלתם לעבוד איתו. מעבר לכך, תוכלו לדעת בקלות עוד לפני הפגישה האם זהו רואה חשבונות אמתי, על ידי פנייה או בדיקה מול מועצת רואי החשבון ולשכת רואי החשבון בישראל. כך תהיו בטוחים שאתם לא טועים.

למי שעדיין לא בטוח היתרונות בחיפוש רואה חשבון אונליין

מאות מיליוני אנשים כנראה לא טועים ואם הם מוצאים את כל מה שהם צריכים אונליין, כדאי גם לכם. וזה נכון גם לגבי איתור רואה חשבון. האינטרנט חוסך מכם את הבירורים והטלפונים המתישים, הטרטור בין משרדי רואה חשבון וגם אי נעימותלא מתאים לכם המשרד שבדקתם? זה בסדר, הוא אפילו לא יודע שחשבתם עליו. תוכלו לברר פרטים על עשרות רואי חשבון. אם מישהו לא נראה לכם, כל מה שתצטרכו לעשות הוא פשוט לסגור את האתר שלו. זהו.

להיות רואה חשבון אונליין

הופהידענו שזה לא יחמוק מעיניכם. הרי ברגע שמקלידים את צירוף המילים ראיית חשבון ודומותיה, מופיעים הרבה אתרים שמציעים לכם לבצע הנהלת חשבונות בעצמכם. אם העסק שלך קטן ולא מגלגל מיליונים (וגם לא עשרות אלפים), זה פתרון שכדאי לשקול. בנפחים גדולים יותר, האמינות והניסיון של רואה חשבון לא יכולים להיות מוחלפים בדבר. ובינינו, לא כדאי לכם להסתכן כאן.