עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

טיול אופניים חשמליים- גיבוש חברתי!

טיולי אופניים הפכו כבר מזמן לתחביב פופולרי בקרב קהלים שונים. יש המון קבוצות של מטיילי אופניים, בגילאים שונים ממקומות שונים. מה שמחבר אותם זה אהבת הטבע והאופניים וביחד הם חוצים את ישראל לאורכה ולרוחבה, מטיילים, נהנים ואגב כך גם הופכים לחברים טובים עם הרבה חוויות משותפות.

בעצם כל טיול מגבש, ואם חשבתם איזה יום כייף לעשות לעובדים שלכם, אתם בהחלט יכולים לשכור אופניים חשמליות ולצאת לטיול בחיק הטבע.

 

אופניים חשמליים בשבילי ישראל 

שבילי ישראל מוצפים בתקופות של מזג אוויר נעים, בטיולי אופניים להם התווספו עכשיו גם אופניים חשמליים.

יש משהו נכון ביציאה לטיולים על אופניים חשמליים. בטיול עצמו בשבילים הנסתרים ובטבע, לא נוסעים מהר, אבל ממקום למקום אפשר להגיע במהירות המותרת כמובן של אופניים חשמליים וזה בהחלט חוסך המון זמן של לוגיסטיקה.

יש קבוצות של מטיילי אופניים חשמליים שיוצאים יחד כל פעם למקום אחר ואין שום דבר  שיכול לעצור את הבילוי הכיפי והמגבש הזה.

 

איך יוצרים גיבוש? אופניים חשמליות

מפגשים של אנשים שעובדים יחד מחוץ למקום העבודה, לא בגדי עבודה אלא בבגדי טיולים, כבר שוברים את הקרח והמחיצות שיש ביניהם.

בהרבה חברות, אנשים פשוט לא מצליחים להכיר אחד את השני בגלל שהם כל הזמן עובדים. הם מקסימום נפגשים לאיזה רבע שעה בחדר האוכל הקטן שלהם וזהו. הם אל מצליחים להתקרב ממש לאנשים ולא מצליחים להכיר את חבריהם לעבודה מעבר לחליפה ולעניבה.

טיול אופניים הוא רעיון נפלא לקבוצת עובדים, שחושבת איך לבלות ביחד. הטיול הזה ייקח אתכם לכל מיני מקומות בארץ, יעשיר אתכם בחוויות וגם הבוסים שלכם יצאו נשכרים מזה. אנשים שמכירים אחד את השני מחוץ לעבודה וצברו יחד חוויות, תורמים יותר אחד לשני גם בזמן העבודה ואת כל זה מסוגלים לעשות לא סדנאות ריענון ולא ימי כיף, אלא פשוט טיול אופניים חשמליים בחיק הטבע.

 

עבודת צוות בטיולי אופניים חשמליים

הרבה מאוד חברות מעבירות את העובדים שלהם, כל מיני סדנאות כדי שילמדו לעבוד ביחד, אם הם צריכים לעשות את זה. אין כמו עבודת צוות כדי לייצר כמה שיותר תרומה ועשייה לחברה.

טיולי אופניים בצוותא, עם חברים לעבודה או חברים בכלל, יכולים ללמד כל אחד מהו שיתוף פעולה, עזרה לזולת ועוד מיומנויות שכל עובד צריך שיהיו לו בלי שום קשר לטיולי אופניים חשמליים.

כל אדם שעובד במסגרת מסוימת, צריך לשאוף שהתרומה שלו למקום תהיה כמה שיותר גדולה לכן, טיולי אופניים בהחלט יכולים ללמד כל אחד, איך לעזור לחבר שנתקע, לתת למישהו אחר לשתות מהבקבוק שלך, ולהלוות לו את הכפפות רכיבה על אופניים חשמליים כי כבר כואבות לו הידיים.

טיולי אופניים חשמליות הם הטרנד הכי חזק היום לימי כיף בקרב עובדים.

לעוד מידע צרו קשר