עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

טיפולי פנים בתל אביב אצל קוסמטיקאית תל אביב

 

 

טיפולי פנים בתל אביב הם טיפולים שנועדו לטיפוח של עור הפנים. טיפולי פנים אמורים לגרום לעור הפנים להיראות מבריק יותר, בריא יותר ועשיר יותר, ולהסיר ממנו פצעים וצלקות שונות.

טיפולי פנים גורמים לעור לתחושה של רעננות, ולכן נשים רבות מבצעות טיפולי פנים בתל אביב אחת לחודש ואפילו בתדירות גבוהה מזו.

במהלך טיפולי פנים בתל אביב עורכים ניקיון יסודי של העור, ולאחר מכן טיפול פילינג, שמטרתו להסיר את תאי העור המתים ולהותיר את עור הפנים חדש ורענן.

לאחר היקיון היסודי הזה ניתן לטפל בעור – להסיר פצעונים ו”שחורים”, למרוח קרמים טיפוליים, קרמים ללחות וקרמים לטיפוח, ולאפשר לעור הפנים לנוח ולהחלים.

טיפולי פנים בתל אביב נעשים על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות. לכ קוסמטיקאית ישנו רישיון טיפול שונה מעט, ובהתאם לכך – גם הטיפולים שהיא מבצעת משתנים.

קוסמטיקאיות רגילות רשאיות לבצע טיפולי פנים סטנדרטיים, אולם אם יש צורך בטיפול עמוק יותר יש לפנות לקוסמטיקאית רפואית.

סוגים של טיפולי פנים בתל אביב

טיפולי פנים בתל אביב נועדו גם לפתור בעיות רפואיות שונות של העור, כמו אקנה, צלקות, הבדלי פיגמנטציה וכדומה. על מנת לטפל באקנה, בפצעונים ובנקודות שומן די בטיפול פנים סטנדרטי על ידי קוסמטיקאית רגילה.

זו תוכל לנקות היטב את הפנים ולהסיר באופן ידני את הפצעונים על מנת להבריא את העור. לעומת זאת, לטיפול בפיגמנטציה ובמקרים קשים במיוחד של אקנה מומלץ לפנות לקוסמטיקאית רפואית (בעלת תואר P.M.E). קוסמטיקאית רפואית יכולה לבצע טיפולי פנים בתל אביב באמצעות חומרים פעילים (בעלי ריכוז של יותר מ-20% חומר פעיל), וכך הן יכולות לבצע פילינג עמוק יותר מזה של קוסמטיקאיות רגילות, ניקיון הפנים באמצעות חומרים מתאימים לסוג העור, וטיפול חצי רפואי בעור הפנים. פילינג בינוני שכזה עשוי להשפיע על בעיות פיגמנטציה בפנים, להבהיר את עור הפנים וליצור מראה אחיד. גם החומרים הפעילים משפיעים באופן יעיל יותר על הבעיות השונות בעור הפנים.

פינוק

נוסף על הטיפול בבעיות, טיפולי פנים בתל אביב נועדו גם לפינוק והירגעות. ואכן, החומרים שמורחים על הפנים בזמן טיפולי פנים הם ברובם חומרים מרגיעים ונעימים. במהלך הטיפול משתמשים גם במסכות שאמורות להישאר על הפנים במשך דקות מספר עד חצי שעה, וכך ניתן לנוח בין חלק אחד של הטיפול למשנהו, להתרווח במיטה הנוחה וליהנות משעה של שלווה ופינוק, שכל כך חשובים לכל אחד מאיתנו מידי פעם.

קוסמטיקאית תל אביב