עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

יעילותו של אימון כושר אישי

כיום ניתן למצוא כי יותר ויותר אנשים נהנים מאימון כושר אישי. דרך זו הפכה למקובלת בשנים האחרונות אף על פי שהיא נחשבת ליקרה יותר, וזאת מכיוון שהאפקטיביות שלה היא הגבוהה ביותר. את העובדה כי כל אנשי המקצוע מהתחום יגידו לנו כמה שספורט הוא חשוב אנחנו כבר יודעים, אבל בהגיענו לבחור פעילות גופנית, כיצד נדע במה לבחור?

ובכן, מסתבר שהרבה אנשים מוכנים לשלם קצת יותר בשביל ליהנות מיתרונות אימון עם מאמן כושר אישי, באינטראקציה של אחד על אחד, דבר שהוכיח את עצמו כאפקטיבי במיוחד.

היתרונות של מאמן כושר אישי הם רבים: המאמן יגיע אליכם הביתה בזמנים שקבעתם ושהכי נוחים לכם. קשה יותר להתחמק ממנו ולספק לו תירוצים, ולכן לא תמצאו את עצמכם משלמים עבור שירות שאתם לא נהנים ממנו, כמו מה שקורה בהרבה מחדרי הכושר. מאמן הכושר מכיר אתכם באופן אישי, יודע מה המגבלות הרפואיות שלכם ולמה אתם מסוגלים ומתאים לכם תכנית שמיועדת ומושלמת במיוחד בשבילכם. בסופו של דבר, אם מסתכלים על התמונה הרחבה רואים שלמרות שהתשלום הוא יקר יותר פר חודש – אימון עם מאמר כושר אישי משתלם בהרבה.

מאמן כושר אישי ירצה לראות אתכם מגיעים למטרה שלכם לא פחות ממה שאתם רוצים, הרי השם שלו תלוי בכם. מאמן כושר אישי יעשה את כל המאמצים שלו על מנת שתהיה מרוצה ותשמש עבורו שלט פרסומת. יש לו את הידע הנדרש, המוטיבציה לגרום לכם להצליח וההיכרות האישית איתכם, מה שבסופו של דבר מביא אותו לדחוף אתכם קדימה עד שתשיגו את המטרה של שניכם.
הפן הפסיכולוגי גם הוא משחק פה תפקיד.

כאשר אתם רשומים לחדר כושר או עושים פעילות גופנית בבית או בחוץ, אין לכם מול מי להוכיח שום דבר. בחדר הכושר אף אחד לא מכיר אתכם ובבית אף אחד לא מודד לכם זמנים. אם תפספסו אימון אחד, אף אחד לא יתרגש ואם תשבו בבית במשך שבוע, כנראה שלא ישימו לב. לעומת זאת, כאשר אתם עומדים מול מאמן כושר אישי והוא קבע איתכם, אתם מרגישים כאילו אתם חייבים לו הסברים (למרות שבאופן עקרוני הוא זה המספק לכם שירות). אתם תרגישו צורך להרשים אותו, לא יהיה לכם “נעים” להבריז לו ובמהרה תמצאו את עצמכם נכנסים לשגרה מהנה.

לסיכום, כיום אנו רואים את תחום אימוני הכושר האישיים הולך וצומח למרות העלות שלו, וזאת מכיוון שאנשים מאסו בשירותים שלא מוכיחים את עצמם, ולעומת זאת הם מוכנים לשלם קצת יותר עבור משהו שייתן להם תוצאה טובה ומהירה.

מאת: Dudish

מאמרים מאת דודי שרון - בניית אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים אורגני. קידום אתרים ובניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית בדיוק לפי המידות שלכם. מגשי פירות | הידרופוניקה | קוזו | וופורייזר |