עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כדאי להשכיר צימר במירון או במקום אחר?

משפחות דתיות רבות התקשו בעבר למצוא מקום נופש רגוע אשר מתאים להם להעביר בו את אמצע השבוע, או את יום השבת. האם ישנו פתרון למשפחות אלו? הפתרון הטוב והיעיל להמון משפחות דתיות הוא השכרת צימר במירון.

מהו מושב מירון?

מושב מירון נמצא בהר מירון שבצפון, וגובהו של ההר הוא כ-1000 מטר מעל פני הים. כמעט בכל חורף יורד בהר מירון שלג, ולכן זוהי הזדמנות מצוינת להגיע ממקומות שהשלג בו הוא שכיח, לבקר בצפון ולבלות בשלג.

מדוע דווקא צימר במירון?

החלוקה תתבצע ל-2 סוגי ימים:

  • ימי חול – בהר מירון תוכלו לפקוד קברי צדיקים, ואחד מפורסם הוא קברו של רבי שמעון בר יוחאי. מסביב להר מירון ישנם קיבוצים רבים שתוכלו להסתובב גם בהם וליהנות מנופים שונים. בנוסף, שביל ישראל עובר דרך מושב מירון, ככה שתוכלו להגיע למעיינות נעימים וכיפיים, לחלוק נופים יפים ועוד.
  • ימי שבת – תיהנו מהשקט שיש למושב להציע. מושב מירון הוא מושב דתי עם קהילה חמה מאוד. גם ביום שבת אפשר לטייל במושב, הוא מותחם מסביב ככה שיש אפשרות לטייל בלי חששות.

מה כדאי להביא אתנו לצימר?

לכל צימר במירון יש את הדברים הייחודיים שלו, אך חשוב מאוד לוודא מספר דברים שיהיו בצימר לפני שאתם פוקדים אותו:

  • בימי חול – וודאו כי בצימר יש מגבות, הרי שישנם מעיינות ובריכות שתוכלו ליהנות מהם, וכמובן מגבת לאחר מקלחת. וודאו כי יש מצעים למיטה לכם ולשאר המשפחה. שאלו האם יש מקום לקנות בו אוכל בקרבה או שתצטרכו להביא אוכל אתכם, שימו לב כי רוב הצימרים לא מספקים מזון.
  • בימי שבת – בימי שבת חשוב לבדוק מבחינת המצעים שיש למיטות, על מנת שלא תצטרכו להביא אתכם מצעים לשווא. וודאו בנוסף על מגבות במידה ותרצו להתקלח לפני שבת ובמוצ”ש לפני הנסיעה חזרה הביתה.

מדוע כדאי להעביר את השבת בצימר במירון?

כל אדם חווה את השבת בדרך ובצורה הייחודית שלו, אך לפעמים רוצים לשבור את שגרת השבת עם משהו חדש שלא מחלל את השבת, כיצד עושים זאת? צימר במירון זהו הפתרון המושלם לכך.