עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כך תבדקי את פוטנציאל התפירה שלך

עבור מי שמעוניינת לבצע טעימה קטנה מעולם התפירה כדי להבין האם היא מצליחה להתמיד ולהגיע להישגים טובים – יש לא מעט דרכים וכלים כדי לבדוק ולהתחיל לגשש. 

צעד 1

השיגי חוברת בסיסית בלימוד תפירה וסרטון יוטיוב הרלוונטי לאותה חוברת לימוד ונסי לתפור בעצמך בהתאם לתרגילים הבסיסיים שבחוברת. כמובן שקודם לכן תצטרכי להצטייד בציוד הבסיסי הדרוש. 

צעד 2

חזרי על הצעד הראשון אחרי כמה ימים שוב ובדקי את עצמך. האם את מצליחה לבצע את התרגילים?.גם אם תצטרכי עזרה ממישהי שלמדה תפירה זה בסדר גמור, אבל עלייך להגיע למצב שאחרי קבלת העזרה הצלחת לתפור בעצמך ולבצע את המשימות.

אם הצלחת, ואת רואה שאת מצליחה להתקדם בעצמך לתרגילים נוספים הרי שזה סימן חיובי מבחינתך להרשמה לקורס תפירה וללמידה של יסודות איתנים בתחום. אולם, אם למרות כמה וכמה ניסיונות את רואה שאת לא מצליחה לבצע את התרגילים, גם לא אחרי קבלת עזרה, יש שתי אפשרויות. נסי לבצע תרגיל תפירה בסיסי אחר – יש שפע של תרגולים בסיסיים ביוטיוב וברשת האינטרנט. סביר להניח שאחרי כמה ניסיונות ביצוע של תרגילי תפירה בסיסיים תוכלי לגבש לעצמך עמדה לגבי היכולות שלך בתחום. 

קורס תפירה למתחילים  –  מחיר 

אין מחיר אחד לקורס תפירה למתחילים. מכיוון שאנו עוסקים בעשיית צעדים ראשונים ובדיקה של עד כמה מתאים עבורך ללמוד תפירה הרי שההמלצה היא להירשם לקורס תפירה ממוקד, כזה שיספק לך טעימה ראשונית. אפשרות מעשית מאוד בהקשר הזה יכולה להיות בקורס אונליין. קורס אונליין לא דורש ממך להגיע פיזית, הוא חוסך זמן, לרוב דורש תקציב מצומצם יותר  והוא יאפשר לך בלי השקעה רבה של משאבים לקבל מושג ראשוני. אם את פחות מתחברת לקורס אונליין הרי שתוכלי להירשם לקורס מקוצר פרונטלי או לקחת שיעור פרטי או שניים.

קשת האפשרויות השונות, בין אם מדובר על קורס אונליין,  על קורס פרונטלי מקוצר או על שיעור או שניים פרטיים, כל אלו הם אפשרויות מצוינות כדי לבדוק את עצמך בתחום מבלי להשקיע משאבים רבים. במידה והכיוון הוא חיובי הרי שהצעד הבא הוא להירשם לקורס תפירה מלא ולהעמיק בלמידה. במידה ואת מעוניינת בהתמקצעות בתחום הרי שיש משמעות לבחירה במוסד לימודים המציע מסגרות לימוד קבוצתיות על מנת לבסס לעצמך היכרות עם הנפשות הפועלות בענף, ועם גורמי המפתח שבו –  יש לכך  ערך לא מבוטל בבניית הקריירה שלך בעולם עיצוב האופנה התפירה.