עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כל מה שצריך לדעת על דלתות פנים

מהן דלתות פנים?

דלתות פנים הן הדלת שמפרידה בין חדר אחד לשני.

סוגי דלתות הפנים הם דלתות הזזה, דלתות צירים ודלתות מתקפלות. דלתות הזזה משמשות בדרך כלל בחדרים עם חלל גדול יותר. דלתות צירים ומתקפלות פופולריות במסדרונות ובחללים קטנים יותר.

היתרונות של דלתות פנים: דלת פנים יכולה לעזור לך לחסוך באנרגיה על ידי שמירה על הבית שלך חם או קריר יותר בהתאם לעונה. זה גם מגן על הפרטיות שלך בכך שהוא נותן לך תחושת ביטחון כשאתה סוגר את הדלת מאחוריך.

החשיבות של התקנת דלתות פנים

התקנת דלת פנים היא מנהג נפוץ בענף הבנייה. זה נעשה לעתים קרובות כדי ליצור חדר בתוך חדר. לדוגמה, על מנת ליצור חדר רחצה צמוד, הקבלן יתקין דלת בין חדר האמבטיה לשאר חלקי הבית.

ישנם שני סוגי דלתות שניתן להתקין: דלתות מתנדנדות ודלתות הזזה. סוג הדלת שתבחר יהיה תלוי בהעדפה שלך ובגודל החלל שלך. דלתות הזזה נבחרות לרוב לחללים צרים מכיוון שהן תופסות פחות מקום מדלתות מתנדנדות.

התקנת דלת פנים היא אחד מפרויקט עשה זאת בעצמך הנפוצים ביותר. זה יכול להיעשות תוך יום ויחסוך לך כסף וזמן.

להלן מספר טיפים להתקנת דלת פנים:

– מדדו את הפתח אליו תותקן הדלת. לדלת צריך להיות מרווח של 1/8 אינץ’ משני ציידיה.

– שים את הצירים בקצה הדלת שנכנס לקיר.

– הכנס את הברגים דרך שתי שכבות העץ לתוך כל ציר והדק אותם עם מברג או מקדחה עם חיבור לחיזוק ברגים.

– הנח כמות קטנה של סיליקון סביב כל הקצוות של המקום שבו הדלת החדשה שלך פוגשת את הפתח הישן שלך, ואז הנח במקומה עם מסמרים או ברגים, מה שאתה מעדיף

תקציב לדלת הפנים החדשה שלך

תקציב הוא היבט חשוב בכל התקנת דלת. כדאי לקחת בחשבון את התקציב שלכם כאשר אתם מחפשים דלת פנים חדשה. ישנם גורמים רבים המשפיעים על עלות דלת פנים חדשה כגון סוג החומר, הגודל והעיצוב.

עלות דלת חיצונית היא שיקול מרכזי בעת תכנון התקנת דלת חדשה. זה גם ישתנה בהתאם לסוג הדלת שאתה מחפש. לדוגמה, מסגרת דלת פלדה יקרה יותר משל עץ.

כאשר מדובר בדלתות פנים, העלות תהיה תלויה בחומר שתבחרו ובסוג המסגרת הרצויה. התקציב לדלת הפנים החדשה שלכם צריך להתבסס על כמה אתם מוכנים להוציא, אבל גם מה הצרכים שלכם.

סוגי דלתות פנים ויתרונותיהן

דלתות פנים הן חלק מעיצוב הפנים שיכול לעשות הבדל עצום למראה ולתחושה של הבית שלכם.

ישנם סוגים רבים של דלתות פנים בשוק. כדאי להבין את סוגי הדלתות השונים ואת היתרונות שלהן לפני שמחליטים על דלת לבית.

להלן כמה מהסוגים הפופולריים ביותר של דלתות פנים:

– דלתות הזזה: דלתות אלו עשויות בדרך כלל מלוחות זכוכית המחליקים לאורך פסים כדי לפתוח ולסגור. הם משמשים בדרך כלל באזורים עם שטח מוגבל כמו מסדרונות או חדרי אמבטיה.

– דלתות כיס: ניתן להתקין דלתות אלו בכל קיר, מה שהופך אותן למושלמות עבור חללים קטנים כמו מסדרונות או חדרי אמבטיה. ניתן גם להתקין אותם בקיר הסמוך לפתח כניסה או פתח, המספקים מעבר חלק בין שני חללים ועדיין מאפשרים גישה דרך דלת אחת.

– דלתות מתקפלות כפולות: דלתות אלו מורכבות משני פנלים אשר בעת פתיחת הדלת מתקפלים פנימה כדי להכיל פריטים גדולים יותר.

מסקנה: טיפים שימושיים שכדאי לזכור בעת רכישת דלת פנים

המסקנה של מאמר זה היא לספק עצות שימושיות כיצד לקנות דלת פנים. חשוב לרכוש דלת שהיא לא רק אסתטית אלא גם עמידה וקלה לתחזוקה

המאמר באדיבותדלתות אלדור
 דלתות פנים ברמת איכות וגימור מהגבוהים בישראל