עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כמה זמן (שעות) לוקח לבנות דף נחיתה ? (ממוצע)

לדעת את התשובה לשאלה ‘ כמה זמן שעות לוקח לבנות דף נחיתה?’ עשוי להיות מכריע להצלחת הפרויקט.

מפתחי תוכנה זקוקים להערכת זמן מקדימה כדי לתת הצעת מחיר. ידע פירושו גם היכולת לתכנן מראש. מפתחים עצמאיים רבים מציעים להשלים אתר וורדפרס תוך 2-3 ימים. אחרים אומרים שהם יכולים להשיק אחד ‘בתוך שעות’. עם זאת, מהירות העל המוצהרת הזו צריכה להיות אות מדאיג. אתר פונקציונלי בעיצוב מותאם אישית לוקח יותר זמן לבנות.

אנו עומדים להציע כמה טווחים למטרות מידע. החישוב הראשון מבוסס על אבני דרך חיוניות ואחריהן רוב המעצבים והמפתחים ועל הניסיון שלנו בפיתוח אתרים. 

השיטה השנייה מבוססת על הזמן הממוצע לבניית אתר מסוג מסוים. זכור כי אף הערכה אינה יכולה להיות מדויקת או אוניברסלית. כל פרויקט שונה מכיוון שהצרכים והמשאבים העסקיים שמאחוריו הם ייחודיים. לכן, גם לוחות הזמנים של אספקת הפרויקט יהיו שונים. 

מאמר זה אמור לתת לכם מושג למה לצפות והבנה טובה יותר של כמה זמן לוקח לעצב ולפתח דף נחיתה באינטרנט.

דף נחיתה (35 שעות ומעלה)

דף נחיתה יכול להיות אתר אינטרנט בן עמוד אחד או דף נפרד באתר מרובה עמודים. הוא נוצר לקידום או מכירה של מוצר או שירות ואמור להניע מבקרים לנקוט פעולה. לכן, הגילוי, יצירת התוכן והביקורות לוקחים פחות זמן מהרגיל. הערכת זמן עיצוב אתרים נעה בין 15-80 שעות. זמן פיתוח דף הנחיתה מתחיל מ-24 שעות. זה יכול להשתנות בהתאם למורכבות האנימציה ודרישות פרויקט אחרות, הערכה גסה עשויה להיראות כך:

אתר לעסק (165+ שעות)

אתר לעסק חייב לקדם את המותג ולהגביר את נאמנות הלקוחות. זמן פיתוח האתר תלוי במורכבותו. לאתתר פשוט יש 4-5 עמודים: אודותינו, שירותים, בלוג וכו’. 

עם וורדפרס, ניתן ליצור אתר בסיסי תוך 5 שעות, בתנאי שכל הדרישות מדויקות והתוכן היה זמין מראש. תכונות חברות, מנויים, תוכן להורדה ופונקציות דומות מגדילות את המורכבות. כל פונקציה נוספת לוקחת יותר שעות לבנות. אתר אינטרנט לעסק גדול עם מספר פונקציות יכול לקחת חודשים.

תגיות: