עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כמה עולה לשכפל מפתחות לרכב?

צריכים לשכפל את מפתחות הרכב ולא בטוחים כמה זה הולך לעלות לכם? בכתבה הבאה תוכלו לקבל מידע על טווח המחירים לפי השירותים השונים שניתנים בתחום זה.

שכפול מפתח קיים

דלת הכניסה לבית שלכם הגיעה בעת ההתקנה עם 5 מפתחות לפחות, לעומת זאת, הרכב שלכם הגיע עם מפתח אחד, לכל היותר שניים. יש אנשים שמודעים לכך שקיים סיכוי שיאבדו מתי שהוא את מפתחות הרכב שלהם ולכן היו מעוניינים בשירות שכפול מפתחות לרכב ברחובות.

שכפול מפתח קיים מתבצע על ידי העתקה של המפתח הקיים או יצירה שלו באמצעות כרטיס עם צ’יפ המקנה למנעולן את התבנית של המפתחות. בכל רכב השכפול נעשה בצורה שונה ומנעולן מקצועי ומנוסה מכיר את הרכבים השונים וגם יודע לשאול את השאלות הנכונות בנושא כדי שתקבלו שכפול מדויק. עלות שכפול מפתחות נעה בטווח של 350 – 650 ₪.

יצירת מפתח חדש

יצירת מפתח חדש הוא לא שירות שכפול, אלא יצירה שלו מאפס. אנו נזדקק לשירות זה כאשר המפתחות של הרכב אבדו ולא היה לנו מפתח נוסף. יצירה של מפתח חדש מותאמת לדלת הרכב שלכם באופן מכני, כך שהוא יוכל לפתוח את דלת הנהג והדלת במושב שליד הנהג.

הפעולה של יצירת מפתחות חדשים לרכב היא רק חצי פעולה, שכן יש לקודד את המפתח החדש במידה ואנו מעוניינים שהוא יניע את הרכב. יצירת מפתחות חדשים לרכב לכם ללא הקידוד יעלו בטווח המחירים של 450 – 650 שקלים.

קידוד מפתח לרכב

השירות השלישי שמנעולנים מציעים והוא שירות חשוב והכרחי, הוא קידוד למפתחות הרכב שלכם. הקידוד חייב להתבצע אל המחשב של הרכב והקודן והוא מה שגורם לכך שהרכב שלכם יניע. ללא קידוד, לא תוכלו לנסוע ברכב, רק לפתוח אותו. השירות של קידוד מפתח לרכב נע בטווח מחירים של 450 – 650 ₪.

כמה יעלה שכפול יחד עם קידוד?

שכפול מפתחות או יצירת מפתח חדש יחד עם קידוד המפתחות יעלה לכם בין 1000 – ל-1500 שקלים. יש רכבים יוקרתיים שהעלות יכולה להגיע גם ל-2000 שקלים. חשוב מאוד לבצע את פעולה זו על ידי מנעולן מקצועי וכך תדעו שאתם משלמים את הסכום לאדם מיומן.

לבחור מנעולן מקצועי ואמין זה לא תמיד פשוט, אך אם תוודאו שמדובר באדם אשר מומלץ על ידי משפחה וחברים, תוכלו לדעת שפניתם לאדם הנכון לפעולה זו.