עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

לא נשארים אדישים לכאבי השיניים

הכאב הינו המנגנון אשר מאותת לנו כי דבר אינו פועל כשורה בגופנו. הכאב יכול להופיע בכל איבר ואיבר בגוף ולעתים הכאב אשר מופיע באיזור מסוים אינו בהכרח הבעיה אשר אותה צריך לפתור. לכן, כאשר מופיע כאב בכל איזור בגוף חשוב להגיע אל הרופא על מנת לקבל חוות דעת אודות טיב הטיפול. כאשר מדובר בכאבי שיניים מדובר בכאב אשר אינו סובל דיחוי ועבור מטופלים רבים מדובר בסף כאב אשר מחייב טיפול מיידי. לא נשארים אדישים לכאבים ומגיעים למרפאה על מנת לטפל ולהשיב את הבריאות לסדרה.

מה הסיבה לכאבים?

הכאב הינו התסמין אך הבעיה היא שורשית יותר וצריכים לטפל בה. ד”ר שמעון סלוק הינו בעל ותק רב בטיפולי רפואת השיניים כך שביכולתו לאתר בקלות, מהירות ויעילות יוצאת דופן את הבעיה בחלל הפה ולהעניק בריאות שלמה ורפואה טובה לכלל המטופלים. בעת שמרגישים כאב עז הרי שמדובר בטיפול אקוטי המחייב טיפול מהיר ומיידי, אך צריך לזכור שגם כאשר חשים כאב זניח ומזערי המאפשר לכם לחיות לצדו, חשוב להבדק אצל הרופא ולבדוק מה הגורם לכאב שאתם חשים – סביר שהוא מבשר על דבר מה אשר מצריך טיפול.

הסיבות הנפוצות

כאשר מדובר על כאבי שיניים לרוב מדובר על גירוי אשר מורגש בשיניים ספציפיות ובמרבית המקרים מדובר על חורים בשיניים אשר הכאב שלהם מאופיין ברגישות עזה כאשר ישנם מגעים קרים וחמים עם השן – אז יודעים שישנו צורך בטיפול אצל רופא השיניים. במקרים אחרים מדובר בטיפולי שורש מעמיקים יותר אשר דורשים טיפול שורשי יותר. חשוב להבין שכאב אולי יכול להעלם, אך הבעיה יכולה להתעצם – כך שעם כל כאב שאתם חשים הגיעו אל המרפאה של שמעון סלוק על מנת לקבל חוות דעת.