עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

לחשוב פרקטי בעת קנייה של מתנה ללידה

רוצים לפנק את החברה שלכם שזה עתה ילדה במתנה? לא בטוחים מה לקנות לה, אך אתם יודעים שאתם מעוניינים לרכוש מתנות פרקטיות? הנה מספר אפשרויות שכדאי להכיר.

מארז ביגוד ראשוני לתינוק\ת

אם אתם מחפשים מתנה ללידה שהיא פרקטית, אין ספק שמארז ביגוד ראשוני לתינוק\ת הם המתנה. התינוק הקטן תמיד זקוק לביגוד ולכן זו מתנה שהיא תמיד יעילה וטובה. כמו כן, אם בא לכם להיות יותר פרקטיים, אתם יכולים לרכוש ביגוד לחודשים מתקדמים יותר ואז אין ספק שמדובר במתנה הרבה יותר שימושית. האימהות בדרך כלל רוכשות את הביגוד של הימים הראשונים ובהמשך יצטרכו לקנות בגדים נוספים. מתנה הכוללת ביגוד במידות לחודשים מתקדמים בהחלט יכולה לסייע.

שמיכה וחפץ מעבר

שמיכות לקטנטנים זו אחת המתנות היותר שימושיות שיש. תמיד יש צורך בשמיכה, בתוך העגלה, במיטה או ברכב ותמיד טוב שיש כמה מהן. אם אתם רוכשים עבור התינוק\ת שמיכה, אין ספק שהאם תברך אתכם ותהנה מהמתנה. א השמיכה ניתן להוסיף חפץ מעבר כמו בובה או חיתול שעשויים ללוות את התינוק\ת לפחות עד שלב הפעוטון.

סט חפצים לעגלה

יציאה מהבית כוללת המון ציוד שהאם הולכת לקחת יחד איתה בתיק וחלק ממנו תמיד יהיה חפצי משחק עבור העגלה. מדובר בצעצועי התפתחות עבור תינוקות המתאימים לתלייה על העגלה. אם תרכשו איזה שניים שלושה כאלו, זה יהיה מאוד פרקטי עבור התינוק\ת.

סט מיטה מפנק

המיטה היא המקום שאליו מגיע התינוק\ת בהרבה משעות היום. אתם יכולים לקחת חלק ביצירת הנוחות שלו על ידי סט מיטה מפנק הכולל שמיכה, סדין, חיתול טטרא גדול, דובי תואם וכדומה. זהו סט שימושי מאוד, תמיד זקוקים לעוד ממנו ואתם יכולים להעניק לאם ולתינוק את אחד הסטים.

פינוקים לאם והתינוק

בא לכם ללכת על פינוקים לאם ולתינוק? גם את המתנה הזו אפשר להפוך לפרקטית. כל מה שאתם צריכים הוא לרכוש קרמים המתאימים לנשים וקרמים לתינוקות. זה יכול להיות קרם פנים, קרם גוף, קרם הגנה מפני השמש וכדומה. כמו כן, ניתן להוסיף שמפו בריח מיוחד או שמנים איכותיים. אלו מתנות מפנקות וגם פרקטיות שכיף לקבל.

לסיכום, אם אתם מעוניינים במתנות פרקטיות, תמיד תחשבו מה אתם הייתם שמחים לקבל וכך תוכלו ליצור מתנות נפלאות עבור האם וגם עבור התינוק.