עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

למה חשוב לבנות קישורים איכותים לאתר שלכם

 כדי לרכוש קישורים, זה לא מספיק כדי שיהיה תוכן חזק, חשוב גם שאנשים ימצאו את האתר שלך דרך הקישורים לאתר.  משמעות הדבר היא כי האתר שלך צריך להיות הרבה קישורים כדי להיראות.  יצירת קישור לאתר שלך מראה לאחרים שהאתר שלך חשוב, והוא גם אות עבור המעוניינים לבקר באתר שלך. 

בניית קישורים נכונה

האתגר עם רוב שירותי בניית קישורים הוא שיש להם קישורים מוגבלים מאוד או ללא קישורים בצנרת שלהם. אנו כווני קישורים מקצועיים יכולים להשתמש בניסיון שלנו כדי לזהות קישורים בעלי ערך ולעבוד עליהם במהירות. היתרונות של קישורים כאלה, הם אתר שבולט, ואתר שהוא מהימן יותר על ידי אתרים אחרים. 

כל קישור שאתה יוצר יכול לסייע למנועי החיפוש, ל-Google ולמנועי חיפוש אחרים להעריך את סמכות האתר שלך, ולקבוע אם האתר שלך הוא מקום רלוונטי לביקור הקהל שלך. אתר בריא עשוי להיות מדורג בעמוד הראשון של החיפושים בגוגל, אבל זה רק גורם אחד, ודירוג בעמוד הראשון של Google לא יכול להיות היחיד שהקהל שלך משתמש כדי להגיע אליך.

 רוצים לקבל עוד מידע על תוכן איכותי ומקצועי תוכלו לקרוא באתר הבא 

כיצד לבנות סמכות עם בניית קישור? 

אנא זכרו כי אי אפשר לבנות בניית קישורים מבלי ללמוד על שיטות קידום אתרים והאלגוריתם של גוגל. ועל מנת לעשות זאת, אתה צריך ללמוד כיצד להמיר את האתר שלך לדירוג עבור מילות המפתח המיוקדות שלך. איך לעשות את זה יכול להיות עוד דבר שאתה צריך ללמוד. 

לכן הדבר הראשון שצריכים לעשות הוא להבטיח שה- SEO שלך ממוטב. ודא שאתה משתמש במילות מפתח רלוונטיות עבור מילות המפתח שבכוונתך לדרג עבורן. כמו כן, ודא שלאתר שלך יש תוכן מתאים, ושהאתר שלך בנוי באופן שקל למשתמשים למצוא תוכן האתר שלך. 

אם ברצונך לשמור על האתר שלך רלוונטי ככל האפשר, עליך גם לוודא שהאתר שלך מאובטח כראוי. אמצעי האבטחה האידיאלי לשימוש, הוא להגדיר SSL בשרת שלך, ועם אמצעי אבטחה מתאימים כגון סיסמה מקודדת קשיח בכל דף, וכתובת URL מותאמת אישית ונעילת אתר. SSL מוסיף לסמכות האתר שלך, וגורם לכך שכל אתר אחר לא יעבור את התוכן שלך, על-ידי גניבת התוכן שלך, ובהעברת מניפולציה של קידום אתרים, תקבל דירוג גבוה יותר מהאתר שלך. 

תוכלו לקרוא דוגמא דף שמקבל קישורים איכותיפ בתחום תיקון דלתות פלדלת מאמר כתוב ברמה גבוה מקבל קישורים עבור האתר המלצות קישורים תוכן מתעדכן יעזור לקדם את האתר שלכם.

לבנות בלוג מתעדכן

חשוב גם לזכור כי הבלוג שלך צריך להיות מעודכן כל הזמן. זה כולל יצירת נושאים רגילים עבור הבלוג שלך. אתה רוצה הבלוג שלך להיות אינטראקטיבי, ולכן תוכן הבלוג שלך צריך להיות פעיל מאוד. לדוגמה, בלוג אודות נושא מסוים, שיסייע לך ללמוד אודות נושא זה ויקל על אחרים לקבל את המידע. 

אפשר גם לקנות סינגלים דרך רשתות חברתיות

חשוב גם לחשוב על הרשת של אתר הרשתות החברתיות ולשלב את האתר שלך ברשת שלהם. אם ברצונך שאנשים ישתפו את התוכן שלך באתרים אלה, חשוב שתשלב אותם ברשת שלך, או לפחות תקשר אליהם מהאתר שלך. על ידי כך, הם יהפכו לגלויים יותר ברשתות החברתיות, וזה יגדיל את מספר הביקורים שאתה מקבל באתר שלך. 

לבסוף, החשיבות של מטא-תגים, לקישור האתר שלך לרשתות החברתיות. חשוב שתגדיר קישורים במטא-תגים ותציג כראוי את המטא-תג. אתה צריך לעשות את זה קל עבור הרשת החברתית כדי לאתר את תגי meta שלך. הגדר אותם על פי הרשת החברתית להתחבר. 

עליך גם לזכור כי אין באפשרותך לעבור דרך הרשתות החברתיות כדי לשתף את הקישור שלך אם אינך מקשר את הרשת החברתית מהאתר שלך