עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

לסגור הלוואות וחובות- בעזרת הגדלת המשכנתא ( משכנתא מוחקת) מרטין בוקסדורף

לאחרונה יצא לי לראות מיליון ואחת חברות בתחום המשכנתאות שהמציאו שמות מתוחכמים לקרוא למשכנתא לכל מטרה. משכנתא מוחקת, smart pay, משכנתא אמריקאית ועוד כל מיני שמות, שהמטרה של כל השמות המתוחכמים היא להגיד את אותו הדבר:

יש לכם משכנתא שהיא נמוכה מ50 אחוז משווי הבית? אתם יכולים להגדיל את המשכנתא שלכם עד 50 אחוז משווי הבית, ובכסף הזה לסגור את כל ההלוואות שהצטברו אצלכם בעובר ושב. זהו, זה כל העניין. בלי שמות מתוחכמים, פשוט- הגדלת משכנתא קיימת כדי לסגור הלוואות. או בלשון הבנקים: פירעון הלוואות.

מה שעוד יותר מעצבן שמגיעות אותן חברות ודורשות מאנשים שרוצים להיעזר בהן, סכומים הזויים לחלוטין כמו 35 אלף שקל פלוס מעמ. חוצפה.

ועוד מסבירים להם דברים כמו: אנחנו החברה הכי גדולה בארץ, עם קשרים בכל הבנקים ואנחנו היחידים שמסוגלים להשיג לכם ריביות מדהימות.

למה זה מעצבן?

נניח שיש אדם שיש לו משכנתא בבנק כל שהוא, אותו האדם רוצה לקחת סכום נוסף במשכנתא כדי לסגור הלוואות. האופציה היחידה היא להגדיל את המשכנתא באותו הבנק כי להעביר את המשכנתא כולה לבנק אחר זה בדרך כלל משימה שאף אדם לא יעבוד בה.

ברגע שאתה חייב להגדיל את המשכנתא באותו הבנק שכבר יש לך בו משכנתא, אין לבנק הזה שום סיבה לתת לכם ריביות טובות. למה? כי אין לכם שום ברירה, אתם נעולים באותו הבנק. אז מה בעצם התרומה של אותן החברות שדורשות סכומים בסדר גודל הזה? לא ברור.

הבנק סירב למתן משכנתא?

הסיבה היחידה שמצדיקה להיעזר ביועץ מומחה כאשר צריכים להגדיל משכנתא, זה אם הבנק מסרב למשכנתא, כאן זה מקרה מיוחד באמת. אם אתם רואים שהבנקים לא מאשרים לכם תוספת של משכנתא מאיזה סיבה שלא תהיה, כאן זה כבר משהו שמצדיק להכניס לתמונה מישהו מומחה שיודע איך לפתור את הבעיה.

כמה דברים חשובים שצריכים לדעת על משכנתא לכל מטרה:

אז תראו הדברים החשובים הם התנהלות משכנתא קיימת. כלומר אם כבר קיימת אצלכם משכנתא, אז הדברים הראשונים שיבדקו הם כיצד מתנהלים תשלומים של המשכנתא הראשונה. כלומר, אם יש בעיות עם תשלומים של המשכנתא הראשונה, ככל הנראה אף בנק לא יצליח לאשר לכם משכנתא תוספת. הרי אם אתם לא מצליחים לשלם את המשכנתא הראשונה, ככל הנראה לא כדאי להביא לכם עוד משכנתא.

התנהלות החשבון עובר ושב. שוב, אם אתם לא מצליחים לעמוד בתשלומים שלכם ולא מצליחים לאזן את החשבון שלכם, אין סיבה לתת לכם משכנתא תוספת. הרבה אנשים משמעים לי את הטיעון הבא: ” ברור שיש לי בעיות בעובר ושב, בשביל זה בדיוק אני רוצה לקחת כסף, כדי לסגור את כל הבעיות”.

לא יודע אם הטיעון הזה נשמע לכם הגיוני או לא, אבל הבנקים לא מקבלים את זה. אם אתם לא יודעים לאזן את חשבון הבנק שלכם, אף בנק לא ירצה לתת לכם משכנתא.

אם נתקלתם בבעיה עם קבלת משכנתא, ורוצים מומחה שיטפל לכם בעניין.

אני כאן בשבילכם. מרטין- 0508116397, מומחה בהשגת משכנתאות בבנקים.