עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מדוע גם ילדים צריכים אימוני כושר אישיים?

על מה אתם חושבים כשאתם שומעים את צמד המילים “אימון אישי”? ככל הנראה, אתם מדמיינים את עצמכם בסוף יום העבודה, עולים על בגדי הספורט ויוצאים לפארק על מנת להתאמן באימון אחד על אחד. האם ידעתם כי אימוני כושר אישיים ניתנים גם לילדים?

כיום, יותר ויותר הורים מביעים רצון להעסיק את ילדיהם בשעות אחר הצהריים, ולהרחיק אותם כמה שיותר מהמסכים – של הטלוויזיה, האייפד והמחשב. אם בעבר כל ילד היה נרשם לחגוג במטרה לטפח תחביב אישי, הרי שכיום מדובר על משהו נדיר יותר, בעיקר בעקבות חוסר שיתוף פעולה של הילדים.

מאמן כושר אישי ברחובות ובערים נוספות בארץ, יוכל לאמן גם את ילדכם במסגרת קבוצת ילדים. בשנת 2019, יותר מתמיד, גם ילדים זקוקים למסגרת קבועה שבה הם יוכלו להפעיל את גופם.

המגיפה של החיים המודרנים, הכירו גם אתם

יותר ויותר הורים מעידים כי הם מודאגים מנטיית ההשמנה של הילדים. תתפלאו, אך לעתים לא מדובר על גנים שעוברים במשפחה, אלא פשוט על תזונת הילדים. לא מעט מדינות הכריזו מלחמה על תרבות הג’אנק פוד, ביניהן גם ישראל עם שר הבריאות ליצמן שיצא במלחמה כנגד ענקית המזון – מקדונלדס. המזון המהיר הוא מזון מעובד, עתיר בסוכר ובשומנים. והילדים? הם אוהבים מאד את המזון הזה וצורכים אותו בכמויות.

ההשמנה נחשבת למגיפה, וניתן לראות גם ילדים בגילאים צעירים שהתזונה שלהם מבוססת על מאכלים עתירים שומן וסוכר. וההורים? הם מודאגים, ובצדק.

אין מספיק שעות חינוך גופני בבית הספר

כיום, התלמידים זוכים שעתיים בשבוע לשיעור חינוך גופני. מעבר לכך שלא מדובר על היקף שעות נרחב, הילדים גם לומדים להבין דרך היקף השעות כי אין באמת חשיבות לכושר הגופני. לשם השוואה, מקצועות האנגלית והמתמטיקה מקבלים בין 4 ל-6 שעות שבועיות. התוצאה? מסגרת שלא מספיקה, כך שישנו צורך “לחזק” את הילדים במסגרת אחרת המטפחת את הכושר הגופני.

הילדים יושבים כל היום אל מול המסכים. התוצאה?

אם החשש הגדול היה תחילה המזון המהיר, הרי שאל הצרה הזו התווספה לה צרה נוספת: הישיבה הממושכת. איך נראה יומו של ילד ממוצע בישראל? ישיבה של 5 שעות בבית הספר, כאשר עם סיום הלימודים מגיע כל ילד לביתו ומבלה שעות נוספות בישיבה אל מול הטלוויזיה, אל מוך מסך המחשב ואל מול האייפד. מחפשים חוג העשרה לילדכם? תנו עדיפות לחוגי כושר המותאמים לילדים!