עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מדריך לבחירת תוכנית הטלפון הנכונה

כשאתם מתכוננים לרכוש טלפון חדש, עליכם גם להעריך אם הגיע הזמן לתכנית אלחוטית חדשה. להלן כמה צעדים להקל על התהליך.

חברות כמו סמסונג, אפל וגוגל מתחילות לשחרר מכשירים ניידים חדשים, מה שאומר שהגיע הזמן לחשוב אם אתם זקוקים לתכנית טלפון חדשה.

קניית טלפון חדש היא זמן אידיאלי לשקול לבחור תוכנית חדשה. ראשית, הרשתות והטלפונים הסלולריים ממשיכים להתקדם במהירות רבה יותר, כלומר כמעט בוודאות הטלפון הבא שלכם יהיה שדרוג מהקודם. 

לרוב, בשלושת החודשים האחרונים של השנה, ספקים מציעים לעתים מבצעים והנחות בטלפונים חדשים אם אתה עוברים לרשת שלהם. אז אם תכינו שיעורי בית, תוכלו לקבל גם טלפון מוזל וגם תוכנית טובה יותר.

בואו נבהיר דבר אחד: אתם לא יכולים לקבל את הכל. תעשיית התקשורת היא אחת התעשיות הרווחיות ביותר בעולם, וספקים אלחוטיים ירווחו לא משנה מה. זו הסיבה שעליכם להעריך מראש כדי לקבל את התוכנית שממקסמת את הערך עבורכם.

להלן מדריך לבחירת התוכנית המתאימה לך.

לא משנה איזו תוכנית בחרתם, אם תגיעו לרשת עם שירות סלולרי גרוע, זה כבר לא ישנה איזה מכשיר רכשתם. הדבר הכי חשוב שזה מגיע לבחירת מכשיר טלפון, הוא לא להסתפק על ספק סלולר ואינטרנט, כי זה כבר ישנה את כל התמונה, ולא משנה איזה מכשיר יש לכם. 

אז איך אתם יודעים במה לבחור?  ביקור באתר של כל ספקי הסלולר כדי להבין מה יש להם להציע. אם תראו תוכנית מתאימה למה שאתם צריכים, תעשו השוואות לבגי כמה נפח גלישה וכמה דקות שיחה תקבלו בחבילה שתרכשו.  

מפה לאוזן זאת גם דרך טובה. אם אתם חושבים לעבור לחברה סלולרית אחרת, בדקו עם החברים שלכם, באיזה חברה סלולרית הם נמצאים, והאם הם מרוצים, כך תוכלו לקבל דעה של מישהו שאתם מכירים. הדבר יעזור לכם בבחירת חברה וספקית וסלולר הבא שלכם. 

כמה נתונים אנו באמת צריכים? זו שאלה קשה מכיוון שרובנו לא יודעים כמה אנחנו באמת צורכים.  השימוש בנתונים של כולם משתנה, כך שתצטרכו לבדוק את צריכת הנתונים החודשית שלכם ולחשב ממוצע. באתר האינטרנט של הספק שלכם, התחברו לחשבונכם וחפשו את סיכומי השימוש בנתונים שלכם.

אתה יכול גם לבדוק את השימוש בנתונים ישירות מהמכשיר הנייד שלכם כם. 

היזהרו מהאותיות הקטנות

ספקים מציעים הרבה הטבות אטרקטיביות, כמו חבילות נדידה בינלאומיות בחינם וללא הגבלה כדי לשכנע אותכם לעבור לרשת שלהם. אל תתנו להטבות האלה להניע את החלטתכם מכיוון שתמיד יש לקרוא את האותיות הקטנות.