עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מה זה מזותרפיה?

מה זה טיפול מזותרפיה  וכיצד הוא תורם למראה הפנים? אם אתן מחפשות את הדרך להראות צעירות יותר ללא ניתוחים – חשוב שתדעו כי באמצעות תהליך טבעי, קל ופשוט: אפשר להוריד שנים רבות מהמראה החיצוני!

אז מה צריך לדעת אודות מזותרפיה?

מזותרפיה היא דרך יעילה ביותר לרענן את עור הפנים ולהקנות לו מראה צעיר, נינוח, מתוח וכזה שנראה מושלם! מזותרפיה הינה שיטת טיפול להצערת עור הפנים שנעשית על ידי הזרקת חומרים טבעיים להחלקת העור.

אם אתן רוצות לדעת קצת על ההיסטוריה של הטיפול, חשוב להבין כי הזרקת חומרים אנטי דלקתיים שהוזרקו שבוצעו בעבר על ידי רופא צרפתי לשכוך דלקות, התגלו ככאלה אשר מסייעות לטיפול בדלקות אך גם להצערת עור הפנים! מאז אותו הגילוי גם נשים וגם גברים פונים לטיפול מזותרפיה, על מנת להטיב עם מראה העור. לאנשים שמחפשים דרך יעילה ובלתי פולשנית לרענן את העור.

מזותרפיה ואנטי אייגינג – אודות הקשר בין השניים

כדי להבין יותר אודות סוג הטיפול המבוקש, חשוב לדעת כי חומרי המזותרפיה והמכשור לביצוע הטיפול כמו למשל: שימוש במחט עדינה להחדרת החומרים והמרצת הדם בפנים, כולם לקוחים מתחום האנטי אייג’ינג, כאשר באמצעות הפרוצדורה שנעשית רק על ידי המומחים: אפשר ליהנות מראה עור צעיר יותר ונעים יותר גם למראה וגם למגע.

הפעולה אשר מטשטשת קמטים בפנים ומחליקה אותם כמו עוזרת גם להעלים צלוליטיס בשאר חלקי הגוף, הפכה לפופולארית במיוחד וזאת בשל היכולת ליהנות מעור רענן, צעיר ומתוח ללא התערבות כירורגית, הרדמה או תהליך החלמה ארוכה.

בנוסף הטיפול נחשב נוח יותר ליישום, הוא מתרחש ביעילות ללא זמני המתנה או אשפוז, תוך שהוא מיושם בעיקר על ידי רופאים או קוסמטיקאיות שעבור הכשרה בתחום.

כיצד אפשר לבחור קליניקות לטיפול מזותרפיה?

על מנת לבחור את המטפל הרופא או הקליניקה הטובה ביותר לביצוע הטיפול, לכן יש לשים לב כי אתם פונים אל אנשי המקצוע המומחים, כי החומרים שבהם משתמשים לצרוך ההליך אינם מסוכנים אלא טבעיים וכי נעשה תהליך של אבחון סוג עור הפנים שלכם, כמו גם התאמה של החומרים המתאימים לטיפול.

ישנם מספר שלבים שהחשוב ביותר הוא האבחון ובו בהתאם לתנאים קובעים את מהלך הטיפול

בנוסף ניתן לבצע טיפולי פיסול פנים, מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית ועוד, ללא צורך בניתוח.

לסיכום

באמצעות מזותרפיה אפשר כבר עכשיו להתחיל ליישם את הדרך לקבלת עור מתוח ונעים, תוך התאמה מושלמת וקבלת טיפול שאינו נראה מלאכותי אלא טבעי והרמוני כמו גם תואם לעור הפנים ולמראה הכללי.