עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מורה פרטי לאנגלית – למה לא כדאי לוותר עליו!

אנגלית זו שפה חשובה. את זה כולנו כבר יודעים. צריך ורצוי ללמוד אותה היטב, כי היא זו שבאמת תשמש אותנו בעתיד – בלימודים אקדמיים, בעולם העבודה, בטיולים ובחיים בכלל.

אך לעיתים לא קל לנו ללמוד אותה. בכל זאת, זו שפה זרה לנו, שאינה שגורה בפינו באופן יומיומי ואנו נתקלים בקשיים שעשויים לרפות את ידינו ולגרום לנו לוותר עליה.

פערים באנגלית הם הסיבה הראשונה לכך שתלמידים צעירים מוותרים על למידת השפה. ייתכן שהם חווים קושי, שלא מזוהה בזמן, ובאיזשהו שלב פשוט מתייאשים! את הוויתור הזה יגררו איתם, פעמים רבות,  עד לבגרותם וזו כבר בעיה לא פשוטה.

מצבים אלה הם בדיוק המצבים בהם כדאי לחשוב על מורה פרטי לאנגלית. מורה כזה עשוי לסייע לתלמידים לצמצם פערים, לרכוש אט אט ביטחון ולהתחיל לרכוש את השפה.

למידה ממוקדת ונכונה של השפה עשויה לשפר פלאים את היכולות בבית הספר ובכלל.

מורה פרטי לאנגלית לכולם

מורה פרטי אינו נחלתם של ילדים ותלמידים צעירים בלבד. גם כאלה שרוצים לשפר בגרויות אחרי צבא, ללמוד לפסיכומטרי או לשפר את מיומנויות הדיבור והכתיבה שלהם בגיל מבוגר יותר, לצרכי עבודה או סתם לידע אישי, יוכלו ליהנות משירותיו של מורה פרטי לאנגלית. באופן זה יוכלו ללמוד אחד על אחד עם מורה שיתמקד בקשיים שלהם וייתן דגשים חשובים ללמידתם האישית. באתר כאן לומדים ניתן למצוא מורים פרטיים איכותיים, שיקלו על חייכם בעניין זה.

מורה פרטי לאנגלית – גם אתם יכולים

אם אתם דווקא מהמתרס השני, כאלה שרכשו את השפה האנגלית באופן איכותי ואתם רוצים להרוויח קצת כסף, כדאי לכם לשקול ללמד תלמידים באופן פרטי. תלמידים רבים משוועים למורה פרטי איכותי, שיסייע להם לרכוש את השפה באופן מיטבי. ככאלה, תוכלו לסייע לדור העתיד לקלוט את השפה באופן טוב ולהשתלב היטב בלימודים, בעולם העסקים ובחיים בכלל.

 

אתר “כאן לומדים” הינו פורטל חינמי למורים ולתלמידים, המכיל מבחנים עם פתרונות, תרגולים וחומרי לימוד רבים בכל המקצועות ולכל הגילאים -מכיתה א’ ועד י”ב. באתר ניתן גם למצוא מורים פרטיים לכל המקצועות בכל הארץ וניתן לבצע סינון מורה פרטי לפי מחיר. ‏www.kanlomdim.co.il