עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מורינגה: הפלא הטרופי שיכול לרפא מחלות

מורינגה הוא פרי טרופי שמקורו באסיה ובדרום אמריקה ולאחרונה גם מגדלים אותו בישראל. למה כדאי לנו להכיר את הסגולות המופלאות של הצמח הזה? 

 

מורינגה הוא עץ מופלא ועמיד בפני תנאים של בצורת ויובש קיצוניים. לכן, הוא שומר על הערכים התזונתיים שלו לאחר ייבוש והקפאה. מורינגה מוגדר כמזון על ומכיל כמות ענקית של רכיבי תזונה חיוניים כגון: חלבונים, חומצות אמינו, ויטמין C, מינרלים רבים וסיבים תזונתיים. המורינגה מכילה גם כמות עצומה של כרלורופיל וחומצות שומן כגון אומגה 3 ואומגה 9. מורינגה מגיעה במספר צורות כגון: כמוסות, טבליות, תה ואפילו אבקה להוספה לשייקים ולסלטים. 

 

מורינגה סגולות

  • מוריד רמות סוכר בדם
  • מכיל ברזל בכמות עצומה 
  • מסייע בניקוי רעלים מהכבד
  • מכיל אנטי אוקסידנטים
  • מחזק את המערכת החיסונית 

 

כמוסות מורינגה

על מנת להנות מהסגולות הרבות של צמח המורינגה, מומלץ לצרוך מורינגה איכותית הגדלה בתנאים אורגניים וללא חומרי הדברה. בישראל החלו לגדל מורינגה איכותית כשמי שמובילה בתחום היא מורינגה ישראל, אשר מגדלת מורינגה אורגנית ברמה הגבוהה ביותר. המורינגה של חברת ד”ר גרין, מפעל כחול\לבן המתמחה בייצור תוספי תזונה אורגניים, מייצר רק עם חומרי הגלם של מורינגה ישראל.