עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מחיצות לרכב

מחיצות לרכב

גם אתם מתחילים את יום העבודה בכניסה לרכב המסחרי שלכם? גם אתם עוסקים במלאכת כפיים אשר מצריכה כלים רבים וחומרים מסוגים שונים? אם כן אתם בחברה טובה. חשמלאים, טכנאים, מתקינים ועוד אנשי מקצוע רבים מנהלים בצורה דומה למדי את יום העבודה שלהם.

הכנה והתאמה של רכב העבודה

איך נראה רכב העבודה שלכם? אין הכוונה לדגם או לצבע החיצוני. אנחנו מתכוונים לשאול איך הוא נראה בחלק הפנימי שלו. האם הוא מחולק כיאות? האם הוא מתכונן היטב? והכי חשוב – האם הוא משרת אתכם בנוחות מקסימלית?

התשובה: זיווד ומחיצות לרכב

התשובה לשאלה הזו תהיה שלילית אם הרכב שלכם אינו מזווד. ובמידה וביצעתם זיווד רכב התשובה שלכם תהיה חיובית. כן, כאשר הרכב מחולק היטב עם מחיצות לרכב, כאשר יש מקום קבוע ומסודר לכל פריט, ואתם יודעים היכן למצוא כל כלי או אביזר – הרכב מתאים היטב לצרכים שלכם ואתם מנהלים יום עבודה יעיל.

כיצד מתאימים את רכב העבודה?

פתרונות זיווד לרכב הינו תהליך שמתבצע בהתאם לצורך האישי של כל בעל מלאכה. לפי הכלים המשמשים אותו, בהתאם לחומרים ולחלקים הקטנים בהם הוא נעזר יתוכנן כלי הרכב שלו. תוצב מחיצה במקום המתאים, יורכבו מדפים מודולריים ויותקנו מגרות טלסקופיות. לכל כלי ומכשיר ייקבע מקום הולם. ומעתה ואילך יום העבודה יהיה נוח ומנוצל יותר והנסיעות תהיינה בטוחות יותר.