עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מיתוסים על אימון כושר אישי

מאת כושר טוב

אימון כושר אישי הוא תחום חדש יחסית בעולם הכושר ולכן אין זה מפתיע שאנשים עדיין לא לגמרי מכירים אותו. בדרך כלל, כשאנחנו רוצים להיכנס לכושר אנחנו חושבים קודם כל על חדר כושר או על פעילות אותה נוכל לעשות בעצמנו כמו ריצה או הליכה וזה רק בגלל שאימוני הכושר האישיים עוד לא נכנסו מספיק חזק ללקסיקון של מרבית האנשים.

במאמר זה נציג וננפץ חמישה מיתוסים על העולם הזה וננסה להבין אותו טוב יותר.

  • אימון כושר אישי נועד רק לעשירים: זה נכון שאימון כושר אישי הוא יקר יותר ממנוי בחדר כושר, אך כמו בכל דבר יש לשקלל את המחיר לצד יתרונות וחסרונות אחרים. במידה ואנו זקוקים לטיפול רפואי או פסיכולוגי אנו נתחשב במחיר הטיפול לצד גורמים נוספים, ולכן גם פה יש לעשות זאת. היתרונות של אימון עם מאמן כושר אישי הם כה גדולים וכה רבים, שהמחיר, גם אם הוא יקר יותר – מתגמד.
  • כל המאמנים האישיים אותו דבר: גם פה, כמו בכל תחום אחר, יש להבדיל בין אנשי המקצוע השונים. יש מאמני כושר אישיים שמתמחים בילדים, יש כאלה שמתמחים בנשים, הריון ולידה, יש כאלה שבפציעות ספורט או במחלות אחרות. עליכם למצוא את המאמן המתאים לכם ביותר גם אם זה יקח קצת יותר זמן.
  • מאמן הכושר צריך להבין אותי לבד: זה מסוכן מאוד להתחיל אימון כושר אישי בלי להבהיר למאמן בדיוק מי אתם ואילו מגבלות יש לכם. האם יש לכם תזונה מיוחדת? פציעה בעבר? כאבים? מגבלות? ספרו הכל למאמן הכושר גם אם הוא לא שואל בדיוק. עדיף שידע קצת יותר מאשר קצת פחות, מה שיכול לפגום באימון ואף להסב לכם נזק.
  • אימון כושר אישי הוא כיף: לאו דווקא. בהתחלה יהיה לכם מאוד קשה, אחר כך תסתגלו אך אם מדובר במאמן טוב, הוא ימשיך לאתגר אתכם. אימון כושר לא צריך להיות עונג צרוף, אך כן תוכלו למצוא מאמן שנוח לכם איתו. אין צורך לסבול, אך גם אין לצפות לשעה של בילוי.

תוצאות מיידיות: כמו בכל ספורט, אנו לא רואים את התוצאות באופן מיידי. מדובר בתהליך, לעיתים קצר יותר ולעיתים ארוך יותר, אך תמיד מדובר בתהליך. אם נקשיב למאמן שלנו, נתמיד ונעמוד בשיעורים שהצבנו לעצמנו, נוכל להגיע לאט לאט למטרה שלנו.

מאמרים מרחבי הרשת בנושא כושר ותזונה נכונה

מאת: Dudish

מאמרים מאת דודי שרון - בניית אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים אורגני. קידום אתרים ובניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית בדיוק לפי המידות שלכם. מגשי פירות | הידרופוניקה | קוזו | וופורייזר |