עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מעוניינים לרכוש שטיח? כל מה שחשוב לדעת

שטיחים משמשים לא רק לכיסוי הרצפה, אלא גם כאלמנט דקורטיבי לכל דבר. הם יכולים לתרום לא מעט לאווירה בחדר ולהוסיף לסגנון העיצובי שלו. כיום ניתן למצוא אותם בצבעים ובדוגמאות רבות ושונות.

יש לבדוק את השטיח לפני הקנייה כדי לוודא שהוא עשוי מחומרים איכותיים, שהוא תפור כמו שצריך, אינו כבד מדי ואינו מחליק על הרצפה.

חומר גלם

ישנם חומרי גלם רבים ושונים שניתן להשתמש בהם לייצור שטיחים.

הסוג הראשון של חומר הגלם הוא בעבודת יד. שטיחים בעבודת יד הם לרוב יקרים יותר מאלה שיוצרו במפעל מכיוון שיצרן השטיחים צריך להשקיע זמן רב בהכנת השטיח. הסוג השני של חומר הגלם המשמש לשטיח הוא כזה שמיוצר במפעל. שטיחים המיוצרים במפעל הם בדרך כלל זולים יותר מאלה בעבודת יד, מכיוון שהם יכולים לייצר אותם בהמוניהם ובעלות נמוכה יותר ליחידה.

גודל השטיח

גודל השטיח הוא אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בקניית שטיח. ניתן להניח שטיחים גדולים בחללים קטנים יותר וניתן להניח שטיחים קטנים בחללים גדולים יותר. חשוב להתאים את גודל השטיח לחלל אותו אתם מקשטים.

ניתן למצוא היום שטיחים בגדלים שונים. יש שטיחים קטנים ויש שטיחים עגולים גדולים מאוד. חשוב להתאים את גודל השטיח לחלל אותו אתם מקשטים.

העיצוב והסגנון

שטיח הוא חלק חיוני בעיצוב הבית שלך. זה יכול להגדיר את הסגנון של הסלון שלך ולהוסיף נופך של אלגנטיות לכל חלל.

סגנון העיצוב של השטיח צריך להתאים לסגנון העיצוב הכללי בבית. לפני רכישת שטיח כדאי לשקול את העיצוב והסגנון שלו, כמו גם את המפה בבית שלך שעליה הוא יוצב.

כדאי גם לקחת בחשבון אם אתה רוצה שהשטיח שלך יהיה שאגי או שטוח, טבעי או סינטטי, ואם אתה רוצה שהוא יהיה עשוי מצמר, כותנה, משי או חומר אחר.

עלויות

טווח המחירים של השטיחים רחב מאוד. המחירים שלהם תלויים בפרמטרים שונים, ביניהם גודל השטיח, החומרים מהם הוא עשוי וגם טכנולוגיית הייצור.

דבר אחד שכדאי לזכור בקניית שטיח הוא שכדאי לקנות אותו באופן אישי, כי תוכל להרגיש עד כמה הוא רך או מחוספס. נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון בעת רכישת שטיח למטבח היא התדירות שבה תשתמשו בו. אם אתה משתמש בשטיח שלך בבית, אז אחד יקר יותר עשוי להיות שווה את ההשקעה כי הם יכולים להחזיק מעמד שנים רבות.

תעודת אחריות

כאשר אתם רוכשים שטיח בעבודת יד, חשוב לוודא כי אתם מקבלים תעודת אחריות בקניית השטיח. תעודת האחריות תספק פרטים על השטיח והרכב החומרים שלו.

תעודת האחריות תספק פרטים על השטיח והרכב החומרים שלו. זה חשוב עבור כל השטיחים, אבל במיוחד עבור אלה בעבודת יד, כי יש סיכוי גבוה יותר שהם עשויים מחומרים טבעיים שאולי לא מחזיקים מעמד לאורך זמן כמו אלה סינתטיים.

החנות שלנו

חנות השטיחים המובילה בישראל buycarpe היא מקום נהדר ללכת אליו אם אתה צריך לקנות שטיח לבית שלך.

אם אתם רוצים לרכוש שטיח לבית, כדאי לפנות לחנות המתמחה במכירת שטיחים מודרניים בסגנונות ועיצובים שונים. בחנויות אלו פועלים צוותים מקצועיים העומדים לצד הקונים.