עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מעצב גרפי כיצד להצליח בסיום הלימודים

מעצב גרפי – כיצד להצליח בסיום הלימודים?

מעצב גרפי שלמד מקצוע במסגרת קורס או מכללה והגיע לקו הסיום, השאלת השאלה מעצב גרפי כיצד להצליח בסיום הלימודים ולכן צריך לשקול את המשך צעדיו בעולם העיצוב. בשגרת יומו, עד כה השתמש בתוכנות גרפיות, הגיש עבודות ועבר מבחנים, לפתע, זה משתנה ודורש החלפת דיסקט.
חלקם של האנשים יעדיפו פסק זמן על מנת למלא מצברים לפני שימשיכו לשלב הבא ואין בכך משום פסול ואף יתכן ויש בכך יתרון – כי העבודה הקשה מחכה לנו.
בשלב של חיפוש עבודה ניתן לשקול עבודה כפרילנסר ואז השכר תלוי בעד כמה תרצו להתאמץ כשאתם בלי הניסיון שיש למעצבים מנוסים וותיקים. חלק מהבוגרים ידחו יעד זה למועד אחר, לאחר שיצברו ניסיון ובשלב זה להתחיל לעבוד בסטודיו לעיצוב גרפי שנמצא בארץ או במקום כלשהו בעולם.
עיצוב גרפי הוא אמצעי ויזואלי באמצעותו ניתן להביע רעיון, ליצור אווירה, אמצעי לרגש, אמצעי להגיד ולבלוט במהירות וללא מילים.
ככל שתתקדמו בעבודה, תנהגו בחכמה, תיעזרו בתכנות גרפיות, תשמעו דרישות של לקוחות ותיענו לדרישותיהם – תכניסו הרבה כסף.

עם הזמן תבצעו פרויקטים תצברו ניסיון ותקבלו שם טוב והמלצות כאנשי מיתוג ובנית תדמית לחברות, עיצובי סמלים ולוגו, עיצוב קטלוג, עיצוב אריזות, עיצוב עלונים, עיצוב מודעות, עיצוב כרזות, עיצוב שלטי חוצות ועיצוב אתרים.

נסו להתאים ללקוחות שלכם את העיצוב הנדרש לעסקים שלהם כאלה שיבדלו ויבליטו אותם ממתחריהם, כך שהלקוחות יזהו אותם ויעדיפו אותם על פני המתחרים.
צרו פורטפוליו של דוגמאות מעבודות שביצעתם אותם תוכלו להציג ללקוחות פוטנציאליים שירצו להשתמש בכם.

נצלו את הכישורים שלכם , נצלו את הרעיונות שלכם, נצלו את הניסיון שצברתם והדרך להצלחה סלולה בפניכם.