עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מתחילים מחדש בתחזוקת הבניין

עוד שבוע וחצי פורים מגיע וחודש אחריו יהיה פה פסח. אתם יוצאים אל המרפסת של הבניין שלכם וחושבים שהכל בסדר עד שאתם מגלים שהחצר נראית זוועה, חדר המדרגות מלוכלך ואתם לא מוכנים לחגים כלל וכלל. אם אתם בועד הבית אתם יודעים שזה לא כל כך פשוט לקבל החלטות ביחד ולפעמים דברים פשוטים כמו דאגה לניקיון הבניין ולתחזוקה שלו בשביל טובת כלל הדיירים הופכים למשימה קשה שאין לה סוף. אתם דנים בנושא פעם אחת ושום דבר לא משתנה, דנים בו שוב והדברים לא זזים וגם בפעם השלישי אין חדש, החגים מתקרבים, במיוחד חג הפסח שמצריך ניקיון לפסח שהוא מורכב יותר מסתם ניקיון לחג אחר והתוצאה הרצויה לא מגיעה, אז מה עושים? אדם חכם אמר פעם שאתם לא יכולים לנסות לעשות אותו דבר כל הזמן ולצפות לתוצאה שונה, אולי כל הדרך בה אתם עובדים לא טובה מלכתחילה ואתם צריכים לפנות אליה בדרך אחרת.

חברה שמטפלת בתחזוקת הבניין

חשבתם פעם שאפשר לחסוך מעצמם את כל כאב הראש הזה אם תהיה חברה אחת שעושה את הכל? הרעיון הוא, שחברי ועד הבית מגיעים להסכמה על כך שהם לא מסכימים על כל הדברים והכל יהיה פשוט משם. בחרו חברת אחזקה שתעשה את הכל בשבילכם, תקבל את ההחלטות בתחום הניקיון והתחזוקה ותדאג לסביבה שלכם כך שהבניין שלכם יהיה הבניין המצטיין בתחום הניקיון, האפקטיביות וההשקעה בשכונה. לאחר שתבחרו בחברת אחזקה, שבדרך כלל היא גם חברת ניקיון, תוכלו להיות בטוחים שהחצר תמיד תהיה נקיה, כל המנורות בבניין עובדות וכל הכפתורים תקינים וכל דבר מצד התחזוקה לא צריך להפוך לסיפור גדול וליצור עליו באזז, חברת התחזוקה תטפל בבניין שלכם כאילו היה הבניין שלה ותוכלו להתפנות לחיים האישיים שלכם.

בפעם הבאה שתזמינו אנשים לחגים אליכם הביתה לא תצטרכו להתבייש מהלכלוך הרב שיש בו ולא תרגישו אי נעימות כשהאור בחדר המדרגות לא יעבוד. גם לא תצטרכו להסתכסך עם השכנים בגלל סיפור כזה או אחר ותוכלו לברך אחד את השני בברכת “חג שמח” בחיוך רחב כי אתם יודעים שמבחינת נושא הבניין, הראש שלכם נקי מדאגות.

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |