עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מתי כדאי להזמין מגשי אירוח לקייטרינג?

כאשר אנחנו חושבים על אירוח עם קייטרינג, אנו מיד מדמיינים בראשנו מתאבנים כמנות ראשונות, מנות עיקריות היוצאות מתוך פס חם ושלל קינוחים שונים עם טעמים נהדרים ושגם מצטלמים נהדר (אחרת מה שווה כל הטרחה?!).

אך מה עושים במצבים בהם אנו מעוניינים בשירותי קייטרינג, ועם זאת לא בכל מה שמרכיב ארוחה מלאה? ישנם לעתים אירועים דוגמת ימי גיבוש, טיולים וימי כיף, בהם אנו מחפשים דבר מה שהוא “פחות מחייב” וגם מאפשר לנו להתגמש עם תקציב מוגבל. בדיוק לשם כך ישנה האפשרות להזמין קייטרינג מגשי אירוח שמעניק את הפתרון המושלם.

מגשי אירוח – זה בטוח מה שאני צריכ/ה?

רבים דואגים לנוכח השם שעושה מעט עוול לאופי ההגשה. מגשי אירוח הם מגשים המאפשרים לנו להרכיב את הארוחה עבור הנוכחים ממגוון רחב של מוצרים. כאן אין צורך להתחייב לסל אוכל שידוע מראש ושמחייב הוצאות גבוהות.

כדי למקד אתכם יותר באם מדובר בבחירה הנכונה – מגשי אירוח לרוב יכללו מתאבנים שונים שינעימו לנוכחים את השהות באירוע וגם יאפשרו להם לשבוע מארוחה קלילה.

מגשים שכאלו יכולים לכלול:

  • מגוון רחב של גבינות קשות ולחמים – ארוחת בוקר אידיאלית לכל חובבי הגבינות שרוצים ליהנות מטעמים משובחים
  • מגוון של ירקות אנטיפסטי – ירקות קלויים המלווים גם הם בגבינות קשות ורכות ובכך מעניקים לנו הנאה מארוחה מתובלת, קלילה ומרעננת
  • שקשוקות – צלוחיות קטנות שכוללות שקשוקות ושלל לחמים. מתאבן שכיף לאכול וגם מספק תחושת שובע מעולה
  • קינוחים! – כמובן שאי אפשר בלי קינוחים קטנים החל ממאפים חמים המעלים ניחוחות משכרים ועד לעוגות ופירות אקזוטיים.

ומה באשר למחיר?

תחום מגשי האירוח והקייטרינג בכלל, עשו כברת דרך משמעותית במרוצת השנים. אין זה סוד שישראל עבר פיתוח קולינרי עמוק וכיום קהל הצרכנים מחפש אחר חידושים מרעננים.

בהתאם לכך, ניתן למצוא קייטרינג מגשי אירוח במחירים זולים הנוחים לכל כיס, ומן העבר השני ניתן גם למצוא מנות קולינריות ייחודיות בטווחי מחירים משתנים.

מומלץ כמובן לברר אם ניתן לבצע הרכבה אישית ואז הרי שהתקציב יחולק בצורה נוחה יותר.

בתיאבון!