עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מתי נבחר טבעת זהב צהוב?

בבואנו לבחור טבעת אירוסין, תמיד תהיה לנו ההתלבטות האם לרכוש טבעת שעשויה מזהב צהוב או טבעת שעשויה מזהב לבן. במאמר הבא נסביר איך תוכלו להחליט בין השניים ומתי כדאי לבחור בזהב צהוב.

מהו זהב צהוב?

זהב צהוב שאינו טהור, הוא סגסוגת של זהב ומתכות אחרות, כגון נחושת, אבץ וכסף. זהו אחד הצבעים הפופולריים ביותר לתכשיטים והוא שימש במשך מאות שנים ליצירת תכשיטים מדהימים ונעשה בו שימוש עד היום. הגוון הייחודי שלו הופך אותו לבחירה נצחית לאירועים מיוחדים רבים. זהב צהוב ידוע גם כעמיד בפני כתמים, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית לענידה בכל מצב. לזהב יופי נצחי ולכן הוא תמיד נשאר פופולארי.

זהב מגיע בכמה צבעים, בניהם צהוב, לבן ואדום. בישראל הגוונים הצהובים והלבנים מאוד פופולאריים ואילו האדום פופולארי יותר במדינות אירופה.

התאמה לשאר התכשיטים הקיימים

אחד השיקולים בבחירת טבעות אירוסין זהב צהוב קשור לתכשיטים שקיימים על אותה אישה. אם לבחירת ליבכם יש מגוון תכשיטים שצבעם זהב צהוב, יהיה הרבה יותר מתאים לרכוש עבורה טבעת באותו הצבע. זה לא שזהב לבן לא מסתדר עם הגוון הצהוב, פשוט נשים לא תמיד אוהבות לערבב בין שני הגוונים בתכשיטים שלהן. בחירה בגוון שכבר קיים על תכשיטים אחרים, מאפשר לכם לקלוע יותר למה שבחירת ליבכם כנראה הייתה רוכשת לעצמה.

התאמה לגוון העור

בדרך כלל זהב לבן יתאים מאוד על גוון עור כהה וזהב צהוב יתאים לגוון עור לבן יותר. זה לא שמדובר בנתון שהוא בהכרח נכון, אך כן יש לקחת בחשבון שהצבע יתאים לגוון העור של בחירת ליבכם. לרוב תוכלו לבדוק אילו תכשיטים היא עונדת בשגרה ולנסות להבין מה יותר יפה עבורה.

עניין של טעם

הפרמטרים שהצגנו עד כה, הם פרמטרים שלא מעידים במאה אחוז שכדאי לכם לרכוש טבעת בגוון זהב צהוב, אך הפרמטר של הטעם, הוא פרמטר שלא ניתן להתווכח איתו. הטעם של בחירת ליבכם בתכשיטים הוא לבסוף הקובע. מומלץ לשאול אותה מה היא הייתה מעדיפה וזו לא שאלה שבהכרח חייבת להיות באופן ישיר לגבי הטבעת, אלא באופן כללי על תכשיטים. בדרך הזו לא תחשפו את עצמכם, שאתם הולכים להציע לה נישואין.