עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מתי נזדקק לשכפול מפתחות לרכב?

שכפול מפתחות לרכב הוא דבר הכרחי, במיוחד שכל רכב מקבל בין מפתח אחד לשניים כאשר רוכשים אותו. מפתחות לרכב הן פריט קטן ואם הם אבדו או חלילה נגנבו, לא תוכלו להיכנס אל הרכב ולא לנהוג בו, אך אם יש לכם מפתח נוסף, הרי שתוכלו להשתמש ברכב שלכם מיד. במאמר הבא ריכזנו מספר סיבות לכך שכדאי לשכפל את המפתחות עבור הרכב שלכם.

  1. סתם כך לביטחון

לפעמים, אנו זקוקים למפתחות נוספים בשביל הביטחון שלנו. מפתחות של רכב הם פריט יחסית קטן שהולך איתנו ממקום למקום במהלך כל היום. פעמים רבות, אנו עשויים להשאיר אותו כך סתם במגוון מקומות ולאבד אותם. כשיש לנו עוד מפתח ששוכפל על ידי מנעולן רכב, אנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאם הוא אבד, יהיה לנו מפתח נוסף.

 

  1. כשיש יותר מנהג אחד לרכב

אם יש יותר מנהג אחד לרכב, בוודאי שכדאי לבצע שכפול למפתח נוסף. במקום שתעבירו את המפתח בכל פעם שמישהו מעוניין לנסוע ברכב, אפשר פשוט לשכפל אותו כך שלכל אחד מכם יהיה אחד משלו.

  1. כשקיבלתם עם הרכב רק מפתח אחד

פעמים רבות, כאשר רוכשים רכב חדש, מקבלים סט מפתחות אחד ואם מעוניינים בעוד סט מפתחות מקורי, יש לשלם עליו דיי הרבה כסף. במקום לשלם הרבה כסף, ניתן פשוט לשכפל את המפתחות. ברור שאלו לא מפתחות מקוריים, אך הם משוכפלים אחד לאחד כמו המפתחות המקוריים והם עושים את העבודה.

  1. כשהמפתח השני של הרכב אבד

אם המפתח הנוסף של הרכב שלכם אבד, אתם חייבים שיהיה לכם מפתח נוסף. שכפול המפתח שנשאר הוא דרך טובה לדאוג שבזמן אבדה של המפתח היחידי שנשאר, יהיה לכם עוד מפתח להשתמש בו.

למה שכפול מפתחות הוא דבר הכרחי?

שכפול מפתחות הוא דבר הכרחי כי מדובר בחוק מרפי כזה שדווקא כשאנו רוצים לנסוע ברכב, בדיוק אז המפתח נעלם. לשכפל מפתח לפני שהוא אבד, הרבה יותר משתלם מאשר ליצור מפתח חדש ולבצע פריצה של הרכב. לכן, תמיד תעדיפו לבצע שכפול בזמן מאשר לשחזר מפתחות שאבדו.

לסיכום, אם יש לכם מפתח אחד לרכב, זה הזמן להתקשר אל מנעולן ולבקש שכפול של המפתחות לכל מצב שעשוי לתפוס אתכם. כך תהיו בטוחים שאתם יכולים לנסוע על הרכב בכל זמן נתון.