עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מתכונים? אני כבר אתארגן על מנה חמה

זמן, לו רק היה לכם יותר זמן. עזבו זמן כדי להכין אוכל נורמלי ולא לחיות על ג’אנק פוד. זמן למשפחה, זמן לבני הזוג, זמן אפילו לעצמכם. עזבו אתכם מגז טבעי ונפט, המשאב הכי יקר בטבע שלנו הוא זמן. הבוס דורש מאתנו יותר זמן להיות מול המחשב, יותר זמן להישאר אחרי העבודה מול המחשב, וכשאנחנו לא מול המסך, אנחנו מתרוצצים בין פגישות ובין קולגות. במקרה הטוב יש לנו הפסקת צהריים של רבע שעה, לתפוס ביס מפה וביס משם, ובמקרה האידיאלי, יש לנו זמן לאכול, מול המחשב.

אף על פי כן, ודווקא משום שאנחנו עובדים הרבה יותר שעות מכל מדינה מתוקנת בעולם המערבי, חשוב שנשמור על תזונה מאוזנת, מהסוג הבריא והלא משמין. גם אם בעבודה יש תן ביס, לא חייבים להזמין אתו תמיד פיצות ומלוואחים. ובכלל, לא חייבים להשתמש בו. אפשר להביא אוכל מהבית, ומי שיתקע בכם מבטים מוזמן להעביר אותם מכם היישר אל הבטן המשתפלת שלו ולהבין שגם הוא צריך לעשות בדיוק כמוכם.

נתחיל בזה שאת היום אתם צריכים להתחיל עוד בבית, בארוחת בוקר. כן כן, הארוחה הזאת שהיא הכי חשובה ביום. כל יומיים יוצאים מחקרים שהיא כן הכרחית ולא הכרחית, אבל לכם זה לא משנה. אתם הייתם בצום כל הלילה, ולכן אתם חייבים לאכול משהו. לא הר של פנקייקים כמו בסרטים האמריקאיים, אבל משהו. דגני בוקר, כריך קטן, משהו.

ובעבודה, עם כל הכבוד ללחץ ולעומס, תמצאו זמן לארוחת עשר. תפנקו את עצמכם עם כריך מלחם מלא עם טחינה או חומוס, או מה שאתם אוהבים. ממרח שוקולד לא בא בחשבון, אתם לא ילדים בגנון. אפשר גם להתפרע עם כמה כפות גרנולה מעורבבת עם חלב רגיל או סויה או מה שעושה לכם טוב או לחילופין עם יוגורט.

מגיעה שעת הצהריים הדרמטית. מה אוכלים? תעשו לעצמכם טובה ותביאו אוכל מהבית. אל תתעצלו בערב כשאתם חוזרים להכין את ארוחת יום המחר. יש המון מתכונים פשוטים שלא ייקחו לכם את כל הערב. זה יכול להיות סלט ירקות עם טחינה, זה יכול להיות אורז עם קציצות מוכנות, זה יכול להיות פירה עם פסטה. זה יכול להיות כל דבר, רק לא פיצה, לא המבורגר, לא צ’יפס ולא מזונות עתירי שומן ופחמימות מיותרות.

ואז מגיעה שעת ארוחת ארבע. כן כן, אתם כמו האנגלים, לא מוותרים על התה והעוגייה בצד. רק שבמקרה שלכם במקום תה שווה לנסות ללכת על מרק נמס בכוס, או על סלט קטן או דייסה שיבולת שועל קלה להכנה עם מים חמים. וזה הזמן גם לשלוף מהתיק תפוח ירוק או פרי אחר שאתם אוהבים ולנשנש אותו בכיף שלכם, מול המחשב. כמובן.

ואז מגיע הערב, אתם בדרך הביתה, בהנחה שלא פרשתם שק”ש במשרד, ובבית כדאי לאכול משהו קליל. לא לדפוק עכשיו סטייק, לא לעוף על חטיפים מול הטלוויזיה. לכו על משהו סולידי כמו חביתה, ירקות, טחינה, כמה שפחות לחם, אולי לחם קל. וזהו, שלחו את הבטן לישון עד מחר בבוקר. גם אם אתם מתכוונים להישאר ערים למשך עוד כמה שעות.

מאת: Dudish

מאמרים מאת דודי שרון - בניית אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים אורגני. קידום אתרים ובניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית בדיוק לפי המידות שלכם. מגשי פירות | הידרופוניקה | קוזו | וופורייזר |