עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

ניקיון בניינים וניהול ועד בית

לפעמים יוצא לכם לעבור ליד בניין ולחשוב ‘מי מנקה אותו?’ זאת אומרת – דיירים רבים גרים בבניין אבל מי אחראי על הניקיון של אותו בניין? האם הדיירים עצמם מנקים את חדר המדרגות, הגינה והמקלט? אז ברור שלא, גם לא ועד הבית, אבל כמובן שצריך שיהיה מי שידאג לניקיון, אז מי עושה את זה?

Building

ניהול עוד בית

למצוא מי ינקה את הבניין זה העבודה של ועד הבית. הם לא צריכים לנקות את זה בעצמם אלא הם יכולים לשכור שירותים של עובדי ניקיון או חברת ניקיון. לעתים, בגלל שיש כל כך הרבה דברים לדאוג להם מלבד הניקיון כמו ניהול התחזוקה, הגינון ועוד, עדיף במקום ועד הבית לשכור חברות לניהול ועדי בתים כדי שהם יעשו את העבודה בשביל הדיירים. הם יהיו אלו שגובים את הכסף ודואגים להכל ובכך לא צריך להתרוצץ ממקום למקום כדי לדאוג לדברים השונים שצריך לעשות.

מה עושות חברות אלו?

חברות אלו דואגות לכל הדברים שצריך כדי שהבית ימשיך לתפקד. חברות אלו מספקות שירותי ניקיון לבניינים, הן דואגות לניקיון הגינה ולכך שהיא תיראה במיטבה, דואגות לתחזוקת הבניין בכל מה שצריך, בין אם זה בבדיקה שהחשמל תקין, שכל המנורות עובדות ושהמעלית מתפקדת, דאגה לתחזוקה של המקלט ושל חדרי המדרגות וכל מה ששייך לכלל הדיירים.

בדרך כלל חברות אלו עובדות במשותף עם חברות ניקיון או שהחברה לניהול ועד הבית היא חברת ניקיון בעצמה שעושה גם את העבודה הזאת. יש בכך יתרון אדיר מכיוון שבפניה לחברה כזאת אפשרל השיג את כל מה שצריך לבניין שלכם באמצעות מספר טלפון אחד ובריכוז של כל העבודה אצל גוף אחד במקום לפצל את הכל לכמה חברות.

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |