עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

נישואים אזרחיים בקפריסין

מדינת ישראל היא מדינה דמוקרטית וליברלית, אבל עם גבולות מסויימים, שאחד הבולטים שבהם הוא הנושא של דת ומדינה. מוסד הנישואין בישראל נשלט על ידי הרבנות הראשית ומשכך יכולה רבנות הראשית לקבוע מי רשאי להתחתן בישראל ומי לא. בין האנשים הפוגשים את חומת הסירוב של הרבנות הראשית נכללים אנשים מסורבי חיתון מסיבות שונות, אנשים המוגדרים כממזרים על פי הדת היהודית, אנשים שיהדותם מוטלת בספק וכדומה. אזרחים ישראלים שהינם זוגות בעלי דת שונה האחד מהשני (זוגות מעורבים) הם דוגמא קלאסית לאנשים שמודל נישואים זה יכול להתאים להם, ולעיתים קרובות גם להיות הפתרון היחיד עבורם.

הפרוצדורה פשוטה, התהליך לאו דווקא

קפריסין נחשבת ליעד אטרקטיבי מאוד לקיום נישואים אזרחיים עבור אזרחים ישראלים, הן בגין הקרבה הגאוגרפית והן בגין הפרוצדורה הפשוטה יחסית הנדרשת לקיום נישואים אזרחיים. כל שאתם צריכים תחילה, כדי להפוך לזוג נשוי במסגרת נישואים אזרחיים בקפריסין הוא דרכון תקף, שתי טבעות ותמצית רישום ממשרד הפנים עבור כל אחד מבני הזוג וכמובן אישורים מתורגמים של מסמכים רלבנטיים. יחד עם זאת, התהליך עצמו דורש ידע והיכרות עם הגורמים המעורבים ועם השלבים שיש לבצע לאורכו של התהליך, ולשם כך מומלץ מאוד לשכור עו”ד דיני משפחה העוסק בתחום זה והיכול לסייע לכם לעבור את התהליך בקלות ובמהירות.

סיוע משפטי ופרוצדורלי של עו”ד מומחה

במסגרת התהליך יהיה עליכם לבחון את המקומות בהם ניתן לקיים את הנישואין (הסכם ממון), לוודא שאתם מגיעים במועד מתאים ולא בחג, לעבור את תהליך הנישואין, להחתים את המשרד הממשלתי המקומי ופעולות דומות נוספות. עו”ד העוסק בתחום של נישואים אזרחיים יוכל לסייע לכם לא רק בביצוע התהליך עצמו, אלא בהבנת כל מכלול הפרטים שאתם צריכים לדעת סביב התהליך שאתם עומדים לעבור, וסביב ההשלכות של המהלך על חייכם בישראל, לאחר שתחזרו, ויש כאלה.

חבילת מידע משפטי וחבילת נישואים אזרחיים בקפריסין

עו”ד העוסק בתחום של נישואים אזרחיים בקפריסין יוכל לצייד אתכם בחבילת מידע משפטי (חלוקת רכוש) אשר יסייע לכם להבין טוב יותר את התהליך בכלל, וכן יוכל לסייע בארגון חבילת נסיעה לקפריסין וטיפול בכל השלבים הנדרשים בצורה מסודרת בפרט, וזאת ללא בירוקרטיה ומבלי שתצטרכו להתרוצץ בין הגופים השונים המעורבים בתהליך.