עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

ניתוח שאיבת שומן כמה זה עולה?

ניתוח שאיבת שומן זוכה להצלחה בארץ ובעולם בגלל סיבות שונות. קודם כל, זהו ניתוח שמבוצע כיום בפרוצדורה מתקדמת שנחשבת בטוחה יחסית. למרות שלכל ניתוח יש תופעות לוואי ומהבחינה הזו אין הבדל בין שאיבת שומן לבין פרוצדורות אחרות, הוא עדיין מקובל ברפואה המודרנית ומבוצע ברמה גבוהה של מקצועיות.

בנוסף, פתרונות טכנולוגיים ורפואיים שקיימים כיום מאפשרים לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על התוצאה. המשמעות היא שהשאלה כמה עולה שאיבת שומן עשויה להפתיע את מי שאינו בקיא בענף, כי התשובה זולה מכפי שנהוג לחשוב.

כמה עולה שאיבת שומן?

המחיר של ניתוח שאיבת שומן מהבטן אינו קבוע אלא מושפע מפרמטרים מסוימים. הפרמטרים שמרכיבים את התשובה לשאלה כמה עולה שאיבת שומן יכולים להיות השתתפות כספית של חברת הביטוח, מצב רפואי של המטופל, גיל המטופל ושיטת הניתוח שבה משתמשים. בכל מקרה, ההוצאה הכספית לא אמורה להיות מעל כמה עשרות אלפי שקלים.

כמו כן, כדאי להזכיר שהאלה כמה עולה שאיבת שומן חשובה פחות מהשאלה האם מדובר על פרוצדורה מסוכנת. אם רוצים לחסוך בהוצאות וליהנות מהיתרונות של שאיבת שומן, צריך לוודא שהתהליך נעשה באופן מקצועי ובמרפאה שמתמחה בכך.

אנו ממליצים לבצע ניתוחים פלסטיים אך ורק במרפאות שמטופלות על ידי רופאים בכירים המתמחים בתחום הכירורגיה הפלסטית. לשאול את כל השאלות כולל האם ישנן סכנות בתהליך וכמובן לקבל המלצות מלקוחות קיימים או לקוחות עבר.