עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

סוגי מצבות

תקופת האחריות על מצבה כרוכה ישירות סוגי מצבות שנבחרה.  לא ניתן לתת אחריות ארוכת טווח לסלעי גיר ושיש, וזאת עקב תכונות הפיסיות וכימיות של הסלעים הללו שלא מתאפיינות לעמידות רבה. מצבות מסוגי האבן הללו נדרשות לשיפוצים תכופים. יחד עם זאת,  בחברת “גברו סלע מצבות” תמיד מנסים לסייע בעצה ובמעשה בכל מצב בו נוצרת בעיה באבן.

חברת “גברו סלע מצבות” החלה לייצר ערכה מיוחדת לתיקוני מצבות קטנים וחידוש צבע בכיתובים. לאחר עיון בהוראות הלקוח יכול לבצע תיקון קוסמטי קטן בכוחות עצמו. בהיווצר בעיות רציניות יותר עם המצבה יש לפנות לחברת

האחריות כוללת:

היווצרות סדקים ועיוותים עמוקים, התפרקות המצבה בנקודות הדבקה והרכבה. טעות במלל באשמת המבצע (גרפיקאי או חרט). במשך תקופת האחריות חברת “גברו” מתחייבת לתקן ולהחליף חלקי המצבה.

 אחריות אינה כוללת:

שבר ותזוזה של חלקי המצבה עקב פעולות מכניות  וכתוצאה מוונדליזם.  שבר במצבה עקב פגעי טבע (הוריקן, סערה, רעידת אדמה וכו’). שיקוע המצבה עקב ליקויים בבניית היסודות ע”י סניף חברת קדישא מקומי.

נזקים שנגרמו למצבה עקב רשלנות של הלקוח וקרוביו, טיפול לא נכון וניקיון המצבה בחומרים כימיים, שטיפת  של חומרי מילוי, הדלקת נרות שלא מיועדים למצבות.

שגיאות במלל ובחריטה באחריות הלקוח, למשל, טעות בשם פרטי, אמצעי או משפחה, תאריכים, ציטוטים לאחר בדיקה וחתימה על טופס ההזמנה. החברה אינה אחראית על פירוק, חריטה והרכבת הלוחות במצבה שהותקנה בעוד הלקוח היה בחיים. (ראה בפרק ” התקנת מצבות בעוד הלקח חיים”).

במידה ויידרשו פירוק והרכבה הדבר כרוך בתוספת תשלום. אם מסיבה כלשהי חברת “גברו” תחדול להתקיים ניתן להזמין את שירותי פירוק מחברות אחרות תמורת עלות זעומה.