עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

עידן הבית החכם

כולנו נהנים מיתרונותיה של הטכנולוגיה המודרנית, גם אם אנחנו לא בטוחים תמיד איך זה עובד. האינטרנט, מנועי המכוניות, הטלפונים הסלולריים, אף אחד מהם אינו הגיוני לחלוטין, אבל לקחנו את הטכנולוגיה הזו  וכעת איננו יכולים לחיות בלעדיה.  באותה מידה ניתן לומר על הבתים שלנו. בין אם מדובר במיקרוגל או מכונות כביסה. ההמצאות והמוצרים האחרונים הופכים את חיי היומיום שלנו לקלים יותר. אבל עכשיו, בעזרת  תוכנת מחשב חדשנית ידע טכנולוגי, מעצבי ומתכנני הבית המודרני נקטו נוחות פשוטה לתוך גבולות חדשים, יצירת מודל חדש לעתיד: בית חכם.

מה הם בתים חכמים?

בית חכם הוא בית רגיל בית רגיל למעט כל ציוד חשמלי מחובר למערכת המחשב. מערכת אוטומטית ביתית אשר לא צריך להיות תלויה במתגים או הפעלה ידנית. במקום זאת, כל מגזן ,טלוויזיה  ואפילו מיכל דוד השמש  נשלטים מרחוק  ע”י ממסד הנתונים במחשב. זה נשמע כמו משהו מתוך מסע בין כוכבים, אבל הדבר בעצם נהיה טרנד פופולרי בעיצוב הבית.

מה הטעם?

בשורה הסופית נוחות מוחלטת. כל דבר בבית החכם יכול להיות נשלט באמצעות  טאבלט או סמארטפון . המכשירים החכמים שלך ידעו מתי להפעיל ולכבות, כמה אנרגיה נדרשת מהם, וכיצד לשמור על עצמם. בית ממוחשב יכול להסתגל לאופן שבו אתה חי: הוא יודע את הזמן שבו אתם מפעילים את האורות בבוקר, הוא יודע באיזה טמפרטורה אתם אוהבים את הבית שלכם, והוא אפילו יודע מתי לפתוח את דלת המוסך.
 
מה היתרונות בבית חכם אלחוטי?

• פיתרון לכל צורך – הטכנולוגייה האלחוטית מתקדמת כך שהיום ניתן לשלוט על כל מוצר חשמלי ולהפוך כל התקני הבית לחכמים . לצד זאת, ניתן להתאים כל צורך של הלקוח מבחינת אוטומציה ותרחישים לצד בקרה ופיקוח על הבית תחת מעטפת אחת.
• טכנולוגייה מתקדמת – הטכנולוגיות של הבית החכם האלחוטי עשו כברת דרך ארוכה עד לידי כך שרמת האמינות ואיכות המערכות אינן נופלות מהמערכות הקוויות ואף טובות מהן.
• קל ופשוט להתקנה – קיימות מערכות אלחוטיות בעלות טכנולוגייה ייחודית המתאימות לתשתית החשמל הקיימת ואינן דורשות את קו האפס (הקו הכחול). מערכות אלה מותקנות בצורה פשוטה וקלה ומחליפות את המתגים הקיימים בבית ללא שינויים ותוספות כך שגם התפעול והתחזוקה של המערכות ניתנות לטיפול באמצעות כל חשמלאי.
• מחיר אטרקטיבי – רובן של המערכות מוצעות לשוק במחירים אטרקטיבים לעומת המחירים של הבית החכם הקווי והמסורתי אשר עולה פי כמה וכמה מהטכנולוגיות האלחוטיות. בנוסף, קיימות חברות בית חכם אלחוטי המוכרות מוצר ייעודי המתחבר ישירות לתשתית ה-WiFi ללא צורך בבקר בית חכם המשמש כמוצר מגשר.
 
הומיטק – הבית של הטכנולוגיה

חברת הומיטק מספקת מגוון רחב של פתרונות בית חכם הכוללות מערכות מתקדמות המספקות שליטה ובקרה חכמה לכל הבית, לצד מוצרים איכותיים וייעודיים המאפשרים ללקוח לשלוט על מוצר או התקן מסויים כמו מזגן, דוד שמש ועוד. כל הפתרונות המשווקים על ידי הומיטק מתבססים על פרוטוקול שליטה אלחוטי ומתואמים לחשמל הביתי הקיים. בהומיטק תקבלו שירות אמין ואיכותי מטעם הצוות המקצועי לרבות יעוץ תכנון ויישום תכנית חשמל מיטבית והדרכה אישית ומלאה לגבי השימוש והתפעול של המערכת ללא צורך בגורם נוסף. המערכת חשמל החכמה של הומיטק מאפשרת לכם להינות מעולם של טכנולוגיה ועיצוב יוקרתי לצד בחירה אישית של הלקוח. מערכת החשמל כוללת מפסקי זכוכית בטכנולוגיית מגע ושקעי זכוכית בעיצוב אישי לפי בחירת הלקוח.