עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

עיצוב פנים – גם אתם יכולים

כשאנחנו מגיעים הביתה לאחר יום עבודה מפרך, אנחנו רוצים שהבית שלנו ממש יחבק אותנו חיבוק חם ואימהי ויעטוף אותנו בתחושות של רוגע וחמימות. אנחנו רוצים שכל חדר וחדר בבית שלנו יהיה תואם לצרכים שלנו ולייחודיות שלנו. לעיתים אנחנו מגיעים למסקנה שביתנו לא מעוצב כראוי, והוא גורם לנו תחושה לא נוחה ובטח לא חמימה.

כאן נשאלת השאלה , האם אנחנו מסוגלים לבצע עיצוב פנים מהפכני, מותאם כמו כפפה לצרכים שלנו, לטעם שלנו, לתכונות שלנו. האם אנחנו מסוגלים בעזרת הטעם הטוב שלנו והחושים הבריאים שלנו לעצב מחדש את הבית. להפוך את חדר הילדים לעולם קסום של אגדות ומשחקים. את חדר ההורים לחדר רומנטי ואינטימי . את הסלון לעולם מלא של אפשרויות מפגש בין בני המשפחה ובין מכרים שבאים לבקר. את המטבח למקום שעוטף אותנו בחום של הבית של אימא , של זיכרונות ישנים שלעולם לא נוכל לשכוח. את חדר האמבטיה לחדר מפנק ואינטימי ומזמין לבוא ולהסיר מעלנו את תלאות היום.

התשובה היא פשוטה. אפשר לנסות. אפשר לקחת את משימת עיצוב פנים הבית כמשימה משפחתית, כאתגר חדש ומרתק , אשר תוצאותיו טרם ידועות. נוכל להיעזר באין ספור קטלוגים לעיצוב פנים הבית הקיימים בשוק. נוכל להיעזר באין ספור חנויות לעיצוב פנים הבית, בהן נמצא מגוון עצום של פריטים ורעיונות אותם נוכל להתאים ולהרכיב בעצמנו, או חדרים מושלמים מראש, עד הפרט האחרון, אותם פשוט נוכל לרכוש כיחידה אחת.

אם אין בידנו הזמן הדרוש לכך, והתחושה שביכולתנו להגיע לפתרון האופטימלי, נוכל להיעזר בשירותיו של מעצב פנים מקצועי מיומן ומנוסה. נוכל לבחור בו על ידי בדיקת תיק העבודות שלו ועל ידי מפגשים של תאום ציפיות , בהם נוכל להתרשם ממנו, מרעיונותיו ומניסיונו. אמנם לא דרושה תעודת גמר אקדמית על מנת להיות מעצב פנים אבל בתחום זה דומה שהניסיון והכישרון מדברים יותר מכל דבר אחר. כמובן שנחסוך על ידי כך מעצמנו את הטרחה והזמן הדרושים על מנת להוציא תכנית עיצוב פנים כוללת לפועל.