עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

פסיכולוגים בחיפה – מתי הם יוכלו לעזור לכם

פסיכולוגים בחיפה יכולים לעזור לכם בשלל מקרים ובהם טראומות שעברתם, קשיים בחיים האישיים, בזוגיות, התמודדות מול הילדים, אובדן ועוד. המטרה של הפסיכולוגים היא לתת למטופלים שלהם את המרחב הפתוח והמוגן בו הם יוכלו לשתף במה שעובר עליהם ולתת להם כלים כך שיוכלו להתמודד עם המצב בו הם נמצאים. הטיפולים הם מאד אישיים ואין דמיון בין אחד לאחר ולכן כל אחד יצטרך מסגרת זמן משלו כדי להשיג את התוצאות הרצויות לו.

פסיכולוגים בחיפה שיכולים לעמוד לרשותכם

התפקיד של הפסיכולוגים שבחיפה הוא לסייע לכם במה שאתם רוצים לשפר בחייכם. ישנן שיטות שונות בהן הפסיכולוגים משתמשים ולכן אתם תצטרכו למצוא את האחד שיתאים לכם ביותר. היום ישנם פסיכולוגים בחיפה אשר מטפלים בתחום הקוגניטיבי – התנהגותי והם יכולים לתת לכם כלים של ממש להתמודדות עם מה שמציק לכם כיום. כלים אלו ישמשו אתכם גם בעתיד, עם כל בעיה, קושי, משבר ודילמה שתיתקלו בהם.

לאיזה פסיכולוג תרצו לגשת

ישנם פסיכולוגים שונים באזור חיפה ולכן לאחר שכבר החלטתם ללכת לטיפול יכול להיות שתשאלו מיהו הפסיכולוג הטוב ביותר עבורכם. כאן יש להתייחס לכמה מרכיבים ובהם:

  • ניסיון – ככל שהבעיה שלכם עמוקה יותר או מורכבת מטראומה גדולה, כך תרצו שלפסיכולוג מאזור חיפה יהיה ניסיון עשיר יותר. אם יש לכם בעיה בתחום מסוים כדאי שניסיונו יהיה בתחום זה (כמו למשל אם אתם רוצים לשפר את הזוגיות שלכם כדאי למצוא אחד שמתמחה בתחום ויש לו ניסיון עשיר בו).
  • שיטת הטיפול – ישנן שיטות שונות של טיפולים ולכן כאשר אתם באים לבחור מבין פסיכולוגים בחיפה כדאי שתבררו עם עצמכם מה אתם מחפשים. אם תרצו, תוכלו בשיחת הראשונה מול הפסיכולוג, לברר מהי שיטת הטיפול בה הוא דוגל ולברר מעט יותר על אודותיה.
  • הקשר האישי – הקשר בין הפסיכולוג לבין המטופל הוא חלק בלתי נפרד מהטיפול ועל המטופל לסמוך על הפסיכולוג אליו הוא הולך. לכן, יש לבחון את השיחה הראשונית איתו וכן לבחון כי קל לכם להיפתח אליו במהלך הטיפול עצמו.