עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

פרויקט עם משרד הביטחון

פרויקט עם משרד הביטחון

במשרד הביטחון, יוצאים מדי פעם מכרזי בנייה. פרויקטים אלה, מגיעים מאגף הבנוי וההנדסה של משרד הביטחון.  פרויקט עם משרד הביטחון חייב לעמוד בתנאים מחמירים. ראשית קבלנים המתעניינים בפרויקטים אלה, צריכים להיות קבלנים רשומים. קבלנים רשומים בעלי חברת בניה מוכרת, יש להם סיכוי רב יותר לקבל את הפרויקט המוצע ממשרד הביטחון. על מנת להירשם לפרויקט בניה של משרד הביטחון כקבלן מוכר, יש להירשם באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה (אט”ל) שהוא חלק מהגוף המאוחד במשרד הביטחון. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת כבר זוכה שנים במכרזים השונים של פרויקטים לבניה שמוציא משרד הביטחון.

 

שיפור איכות הביצוע והורדה בעלויות הבניה של משרד הביטחון

בגלל שמשרד הביטחון, מעוניין בבניה איכותית ובעלויות זולות יותר, הוא החליט לשתף קבלנים חיצוניים בשיתוף פרויקט עם משרד הביטחון.  קבלן רשום, יכול להשתתף במכרזים של משרד הביטחון וזאת, לאחר שאף נרשם כקבלן מוכר לעבודות ממשלתיות. לאחר רישום זה, הקבלן, יוכל לפנות בבקשה להירשם במרכז בינוי בצה”ל ובמשרד הביטחון. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת עובדת גם בפרויקטים של משרד הביטחון, היות והיא עומדת בקריטריונים הדרושים. לחברה 12 שנות ניסיון בבניה מתקדמת ובניה מתועשת בטכנולוגיה חדשנית.

 

חברת הבניה המצטיינת גם בפרויקטים מול משרד הביטחון

משרד הביטחון, מבצע פרויקטים בבניה במיליארדי שקלים כמו: מיסוד קווי הגבול, פינוי והעתקת מחנות צה”ל, שינוי בבניה בגלל צרכי מערכת הביטחון ועוד. במסגרת תפקיד אגף הבנייה במשרד הביטחון, כאשר מוצע פרויקט עם משרד הביטחון, העלות תהיה זולה יותר וזה השיקול של משרד הביטחון. חברות בניה מוכרות מציעות עצמן לפרויקט של משרד הביטחון כמו חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת. החברה מקבלת מדי תקופה פרויקט של משרד הביטחון, הודות לשמה והמוניטין הטוב אשר צברה עם השנים.  לחברה ידע רב בבנייה מתועשת, תוספת מרפסות, בניה מתקדמת בשיטות חדשניות ועוד. כיום, לחברה ישנם פרויקטים רבים באזור המרכז בתל אביב שני פרויקטים, בגבעת שמואל, בגבעתיים, בנתניה ובקריית אונו. עבודות הבנייה של נירים  בניה בטכנולוגיה מתקדמת, נעשות באופן מהיר יותר, הודות לבניה באמצעות קונסטרוקציות פלדה איכותיות, אשר עוברות בדיקות איכות קפדניות ומאושרות תחת תו תקן ישראלי.