עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

צילום בעלי חיים וחיות מחמד

אנשים רבים מגדלים בעלי חיים בבית שלהם. יכול להיות שמדובר בחיות מחמד שגרתיות כמו חתול או כלב ויכול להיות שדווקא ציפורים כמו תוכים הם חיות המחמד שלהם ואפילו אנשים שמגדלים זיקיות. עם חיות המחמד אנשים מבלים זמן רב, הם יוצאים איתם לטיול, מאכילים אותם, מלטפים אותם ודואגים להם לכל צרכיהם וחיות המחמד מחזירים להם בשעות רבות של הנאה ולעתים גם מראים את החיבה חזרה, אך מה עם הזכרונות? מלבד תמונות שמצלמים מדי פעם בטלפון ולא מקבלות חשיבות רבה מדי אין יותר מדי דברים שנשארים איתנו ואפשר להסתכל עליהם כעל השקעה מצידנו. בדיוק בשביל זה יש תחום שנקרא צילום בעלי חיים.

460366460366_1447222897

צילום בעלי חיים

צילום בעלי חיים הוא טרנד שמתפתח מאוד ולא סתם, אנשים רבים מגיעים מכל הארץ כדי לצלם את בעלי החיים שלהם כדי שיישארו להם זכרונות מיוחדים לא רק מהצילומים המרהיבים אלא גם מהחוויה המיוחדת. הצילומים הם לאו דווקא צילומים פשוטים ורגילים אלא צילומים מושקעים עם אביזרים, עם כל מיני רעיונות מקוריים שמסתתרים מאחורי התמונה ועם זוויות מיוחדות ואלמנטים נוספים שמוסיפים רגש ועומק לתמונה. כמובן שאפשר לשלב את הצילומים של בעלי החיים ביחד עם צילומים אחרים כמו צילומי משפחה או צילומי הריון וזה משתלב נהדר. התמונה שמופיעה למעלה היא תמונה אחת מבין תמונות רבות שצולמו על ידי הצלמת המוכשר גבית ינאי ואתם מוזמנים להתרשם בגלריה שלה בקישור הבא: צילום בעלי חיים.

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |