עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

צילום הריון – חוויה מדהימה לכולם

נשים רבות מחליטות לצאת לסשן צילום הריון בתקופת ההריון שלהם, מדובר בטרנד שהפך מסתם עוד משהו שנשים עושות למשהו שנשים לא מוותרות עליו ויש לכך סיבה טובה. בתקופת ההריון אין יותר מדי חוויות שניתן לעשות, חלק מהמקומות שאהבת ללכת אליהם כבר לא מתאפשר לך ואפילו במסעדה הדברים לא היו כמו שהיו פעם. באמצע ההריון, כשאת כבר עגלגלה אך אין לך את אי הנוחות של סוף ההריון, זה הזמן ללכת לצילום הריון.

צילום הריון זו חוויה מדהימה בשבילך, להצטלם זה תמיד נחמד ובטח כשמדובר בתקופה מדהימה שתרצי לזכור כל חייך. התמונות מצילום ההריון יישארו לנצח והכימיה עם הצלמת המוכשרת יכולה לעשות רק טוב כדי לקבל תמונות שלא היית מקבלת בצילומים רגילים. עם זאת, לא מדובר בחוויה שאת צריכה לעבור לבד, למרות שאת בהריון.

צילום הריון עם הבעל

גם הבעל יכול להצטרף לצילומי הריון, מוזר ככל שזה יישמע אבל זה רעיון דווקא די טוב מהסיבה שהבעל הוא גם חלק מההריון והוא רוצה לתמוך ולעזור ואפילו ליהנות יחד איתך. הצילומים לבד יכולים לחזור על עצמם לפעמים ולהוסיף את הבעל לתמונה מוסיף עניין ומקרין את האהבה שלכם לתמונות.

צילום הריון עם הילדים

אפילו הילדים יכולים להצטרף במידה וזה לא ההריון הראש שלך. אין שום סיבה שהילדים לא ישתתפו בצילומי ההריון וגם למען האמת הם מאוד נהנים מזה. בהתחלה הם אולי מפוחדים או לא מבינים את הסיטואציה אבל אחר כך כשהם נפתחים הם מצליחים להביא את התמונות הטובות ביותר באופן טבעי ומהמם.

צילום הריון עם חיות המחמד

חשבתם ששכחנו אותם? יש אנשים שבעלי החיים שלהם הם הכל בשבילם והם יודעים שהתינוק הקטן שנמצא כרגע בבטן יצא לאוויר העולם ויכיר את חיות המחמד שלהם וגם הם יאהבו אותו כאילו היה משפחה בשבילם. התמונות עם הכלבים או החתולים שלכם (ואפילו תוכים!) הופכות את התמונות למעניינות ויוצאות דופן והן מסוג התמונות שדווקא שווה לשתף בפייסבוק ולקבל פידבקים מהחברים והמשפחה.

אם נסכם את זה, צילום הריון זו חוויה לכולם, לכל המשפחה, הבעל, הילדים וחיות המחמד נמצאים איתכם כל הזמן, אז בעצם, למה לא לשתף אותם בצילומי ההריון?

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |