עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

צילומים בתקופת ההריון – צילום הריון

תקופת ההריון היא תקופה מיוחדת, תקופה שבה אתם רוצים לשמור זיכרונות רבים כמה שיותר שילוו אתכם כל חייכם. בתקופה זו אתם יודעים שאדם חדש הולך להצטרף למשפחה שלכם ואתם רוצים לנצור את הרגע וליהנות ממנו וניתן לעשות את כל אלו ביחד כשהולכים לצילום הריון. אפשר ללכת לצילומי הריון לבד או עם המשפחה, ואפשר לעשות זאת בחוץ, בטבע, תחת כיפת השמיים או עץ יפהפה, אפשר להצטלם כמה צילומי הריון בתוך הבית או בתוך הסטודיו של צלמת ההריון ואפשר לחשוב על עוד מלא מלא רעיונות יפים שיישומם ייתן לכם תחושה מיוחדת של חוויה יוצאת דופן שלא יוצא לאנשים לעשות כל יום.

224522224522_1446957470

צילום הריון זו פעילות חובה לנשים הריוניות כשהבטן עגלגלה ויפה ונשים רבות בהחלט מנצלות את התקופה כדי לפנק את עצמן, הרי במילא בתקופת ההריון הרבה דברים כבר אי אפשר לעשות ורוצים לחדש ולהתרענן וניצול של הזמן לטובת חוויות חדשות זו אפשרות מרעננת. פני עכשיו לצילום הריון כדי לקבוע פגישה, את יכולה לבוא לפגישה לבד ואת יכולה להביא איתך את בעלך וגם את הילדים אם כבר יש לך כמה בבית. אפשר גם לשתף את חיות המחמד בכמה מהתמונות כדי שגם הם ישתתפו בחוויה המיוחדת. דמייני את הפרצוף של הילד שבעתיד יסתכל על התמונות ויראה את כל אלו שליוו אותו ואהבו אותו עוד לפני שיצא לאוויר העולם.

לקריאה על צילומי הריון עם המשפחה

~ התמונה צולמה על ידי הצלמת גבית ינאי

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |